aktualizacja 

W Krakowie nieźle się działo!

35

To była ostatnia taka bitwa przed Wielkim Finałem pierwszych Mistrzostw Polski Twórców Imprez! W ramach Party Challenge by Desperados zmierzyli się przedstawiciele krakowskiej sceny klubowej.

W Krakowie nieźle się działo!
(Pixabay.com)

*Do imprezowego pojedynku trwającego całą noc, w którym liczyć się będą szalona energia i mocne brzmienia, stanęli Prozak 2.0 i WIADOMO. *Zobaczcie co mieli do powiedzenia na temat bitwy przedstawiciele obu stron, Meg i Norbert:

Klub Prozak 2.0 to reaktywacja kultowego klubu Prozak. Miejsce w samym sercu Krakowa, stworzone przez ludzi z pasją. Jeden z nielicznych klubów w tym mieście grający muzykę elektroniczną. Ale nie zamykają się w tej jednej stylistyce, nie boją się muzyki rozrywkowej czy koncertów hip-hopowych.

Po drugiej stronie stanęli twórcy najlepszego krakowskiego imprezowego cyklu – WIADOMO. Ich imprezy są bardziej młodzieżowe, utrzymane głównie w klimatach hip-hopowych.

Kraków to mekka imprezowiczów z całej Europy. Taki miks kulturalny ma w sobie sporą dozę spontaniczności, dzięki czemu każda impreza jest niepowtarzalna. To różne emocje, a pojedynki ich twórców w ramach Party Challenge pokazują, jak ciekawa, bogata i różnorodna jest polska scena imprezowa.


Party Challenge by Desperados to pierwsze Mistrzostwa Polski Twórców Imprez, w których przedstawiciele sceny klubowej z czterech miast Polski konkurują o miano najlepszego organizatora wydarzeń imprezowych. Mistrzostwa zmieniają sposób myślenia ludzi o imprezowaniu i podnoszą je do rangi prawdziwej sztuki.

To pierwsze takie wydarzenie w Polsce. Zasady są proste. W Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie po dwóch przedstawicieli twórców imprez z tych miast spotkało się na neutralnym terenie. Tego samego wieczoru muszą rozkręcić imprezę – każdy na swój unikalny sposób i przekonać do siebie imprezowiczów. O tym, kto wygrywał starcie i awansował do Wielkiego Finału, zdecydowali imprezowicze, którzy są sędziami tego pojedynku.

Ty też możesz zostać jednym z nich, zdobądź zaproszenie na Wielki Finał Party Challenge by Desperados 27.02 w Warszawie na o2.pl.


Party Challenge by Desperados to pierwsze Mistrzostwa Polski Twórców Imprez, w których przedstawiciele sceny klubowej z czterech miast Polski konkurowali o miano najlepszego organizatora wydarzeń imprezowych.

To pierwsze takie wydarzenie w Polsce. Zmienia ono sposób myślenia ludzi o imprezowaniu i podnosi je do rangi prawdziwej sztuki.
Zasady były proste. W Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie po dwóch przedstawicieli twórców imprez z tych miast spotkało się na neutralnym terenie. Tego samego wieczoru musieli rozkręcić imprezę – każdy na swój unikalny sposób i przekonać do siebie imprezowiczów. O tym, kto wygrywał starcie i awansował do Wielkiego Finału, decydowali imprezowicze, którzy byli sędziami tego pojedynku.

27 lutego w Warszawie miał miejsce Wielki Finał. Zobacz, jak wyglądała najlepsza impreza roku i dowiedz się, kto został pierwszym Mistrzem Polski Twórców Imprez.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić