REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas08.05.19 (19:37)

W kupionej książce znalazła wiadomość. Jej historia inspiruje ludzi do dobrych uczynków

27-letnia Ashley Jost poszła kupić książkę do jednego z centrum handlowych w mieście Columbia w USA. W środku znalazła tajemniczą karteczkę z wiadomością. Teraz, jej historia sprawia, że ludzie postanawiają sprawiać dobre uczynki.
@ajost / twitter.com

Wiadomość zawierała wzruszające przesłanie. Autorką przekazu zamieszczonego na różowej kartce papieru jest Lisa. Razem z nią włożyła do środka pięciodolarowy banknot. Nie podpisała się ona nazwiskiem, dlatego nie wiadomo kim dokładnie jest dziewczyna. Słowa, które zostawiła dla kupca książki łapią jednak za serce.

Dla osoby, która kupi tę książkę: mam naprawdę ciężki dzień. Pomyślałam więc, że mogę sprawić radość komuś innemu za pomocą małej niespodzianki. Kup sobie kawę, pączka albo i śmieszną maskę na twarz. Zadbaj dzisiaj o siebie i pamiętaj, że są ludzie, którzy cię kochają. Jesteś niesamowity i masz siłę. Pozdrawiam, Lisa – tak brzmi zamieszczona na kartce wiadomość.

REKLAMA

Ashley opowiedziała o historii w internecie. W opublikowanym w mediach społecznościowych wpisie, 27-latka twierdzi, że sytuacja, która jej się przytrafiła, bardzo ją rozradowała i dała do myślenia. Postanowiła więc codziennie przez tydzień przeznaczać 5 dolarów na jakiś dobry uczynek, m.in. zrobiła niespodziankę stojącej za nią w kolejce po kawę osobie i zapłaciła za nią zamówienie.

Historia zmotywowała innych. Po zamieszczeniu wpisu w internecie, kobieta otrzymała ogromny odzew od ludzi, którzy zauważyli, a następnie podali dalej jej niesamowitą historię. Internauci piszą o swoich codziennych dobrych uczynkach i wymieniają się nawzajem opowieściami, które przytafiły się im i ich znajomym.

Zobacz też: Żurawiem do pożaru. Bohaterski czyn 19-latka

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij