W tym roku na rynku pojawi się PlayStation 4,5?

0

Mamy dobrą wiadomość dla fanów konsoli. Podczas tegorocznych Games Develeloper Conference pojawiły się informacje, że Sony pracuje nad ulepszoną wersją PlayStation.

W tym roku na rynku pojawi się PlayStation 4,5?
(flickr.com, Leon Terra)

Nowa konsola Playstation 4,5 ma mieć lepszą grafikę i obsługiwać rozdzielczość 4K. Dziennikarze portalu internetowego Kotaku usłyszeli informacje o planach Sony podczas rozmów z deweloperami na GDC. Nie wiadomo jednak, czy dotychczasowi posiadacze PS4 będą mogli zaktualizować swoje obecne maszyny, czy będą musieli kupić nowy sprzęt.

Plany Sony mają być ściśle związane z wprowadzeniem na rynek gogli VR. Oczywiście PS 4,5 to tylko nazwa robocza i nie wiadomo, jak nowa konsola będzie się nazywała ostatecznie. Mówi się, że poprzez zastosowanie mocniejszych podzespołów będzie możliwe korzystanie ze sprzętów Oculus Rift i HTC Vive. Co na to producent?

Nie możemy wypowiadać się na temat plotek i spekulacji - napisał rzecznik prasowy Sony w e-mailu do Kotaku.

Media spekulują, że nowa konsola może zadebiutować jeszcze w tym roku. Niektórzy podejrzewają, że właśnie wkraczamy w erę konsoli, które będzie można modyfikować. Jednego możemy być pewni: ten rok dla graczy będzie bardzo ekscytujący.

Nie przegap:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić