Warszawa. Żołnierz ze Szkocji zginął na wakacjach w Polsce
Warszawa była miastem, które żołnierz ze Szkocji wybrał na wakacje. Urlop w stolicy Polski zakończył się dla wojskowego tragicznie. 25-letni kapral Ryan Lovatt zginął w Warszawie. W środę go pochowano.
Pogrzeb żołnierza ze Szkocji odbył się z pełnym ceremoniałem wojskowym. Jego zwłoki skremowano w Clydebank.
Tragicznie zakończył się dla 25-latka wyjazd do Polski na wakacje. Kapral Ryan Lovatt przyjechał do Warszawy kilkanaście dni temu. Wypoczynek przerwało tragiczne wydarzenie.
Zobaczyła, co robi mężczyzna. Skandaliczna reakcja. Pokazali nagranie
25-letni żołnierz ze Szkocji poniósł śmierć 1 sierpnia. Teraz jego zgon potwierdziło ministerstwo obrony Wielkiej Brytanii. Władze wojskowe twierdzą, że żołnierz wypadł z balkonu hotelu w Warszawie.
Kapral służył w Royal Electrical and Mechanical Engineers - głosi komunikat cytowany przez telewizję STV.
Śledztwo w sprawie śmierci żołnierza prowadzi brytyjska żandarmeria wojskowa. 25-letni kapral Ryan Lovatt pochodził z Dunbartonshire w Szkocji.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.