o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aneta Bańkowska
Aneta Bańkowska
|
aktualizacja

Wulgarny atak na parę 3-klasistów. Autorki nie miały nawet 10 lat

55
Podziel się

"K. i Z. to k***a j***a" - to tylko jeden z napisów, które pojawiły się na ścianie przy kinie Bajka w Kluczborku. Szefowa kina była w szoku, kiedy na nagraniach z zajścia zobaczyła jak po jej budynku bazgrzą małe dziewczynki "w różowych kurteczkach".

Wulgarny atak na parę 3-klasistów. Autorki nie miały nawet 10 lat
(Pixabay.com)
bDUzXdeJ

Wulgarne napisy zawierały nazwiska chłopca i dziewczynki z lokalnej podstawówki. Oprócz wulgarnych słów na murze pojawiły się też rysunki genitaliów. Miał to być kolejny przejaw dręczenia dziewczynki przez koleżanki w wieku 8-9 lat. Jednak policja w rozmowie z o2.pl na razie tego nie potwierdziła.

Zobaczyłam, że to trzy dziewczynki ubrane w różowe kurteczki, czapeczki i kozaczki. Miały błękitne tornistry i śliczny rowerek - mówi "Nowej Trybunie Opolskiej" szefowa kina.

Sprawą zajęła się policja. Rozmowę z dziećmi i ich rodzicami przeprowadziła już funkcjonariuszka z zespołu ds. nieletnich i patologii. O sytuacji zostanie też powiadomiony sąd dla nieletnich. - Musimy go informować o wszelkich przejawach patologii w lokalnym środowisku czy rodzinach - mówi nam Małgorzata Pilarz z Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku.

bDUzXdeL

Więcej o przyczynach takiego zachowania zdradził Krzysztof Syposz. Dyrektor szkoły podstawowej nr 1 w Kluczborku przekonywał dziennikarzy, że "to są takie normalne szkolne sprawy".

Jedna z dziewczynek miała kolegę, z którym się spotykała. Chłopiec stwierdził, że już jej nie chce, bo ma inną koleżankę. To była taka forma zemsty na tej dziewczynce - powiedział Syposz.

Zobacz także: Zobacz też: Jest skalista i może być na niej ocean. Nowe doniesienia o "drugiej Ziemi"

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDUzXdfm
KOMENTARZE
(55)
Kaja
3 lata temu
To są dzieci z nowobogackich rodzin, gdzie pieniądz i stan posiadania to bożek! Rosną takie małe snobki w przeświadczeniu, że są lepsze od innych dziaci, Jak sobie upatrzą ofiarę to się znęcają.
XxX
3 lata temu
te sliczne dzieciaczki zapewne maja nie po kolei we łbie i zapewne w domu tatus tak sie do mamusi zwraca stad slownictwo znajome... tłuc i patrzec jak rowno puchna za cos takiego! dawniej jak w tylek dostal to wiedzial ze nie wolno a teraz macie bezstresowe wychowanie... moze w wieku 13 lat zacznie uprawiac sponsoring po galerii jak tak dalej pojdzie,bo przeciez one takie dorosle
belferka
3 lata temu
Proponuję karę finansową dla rodziców ( oprócz kosztów malowania). Przeprosiny w lokalnej prasie i na stronie internetowej szkoły, A dziewczynkom dodatkowo prace społeczne, np. zamiatanie chodnika wokół kina przez miesiąc.
bDUzXdfn
kulturalnyPol...
3 lata temu
Nie ma co szukać winnych w lewactwie, czy PiSie. Po prostu naród jako całość bez kultury. Stąd piach przy krawężnikach, szmaty z syfem reklamowym na domach i polach, pety na chodnikach, psie kupy niepozbierane i wszechobecne bluzgi. Za mało w narodzie estetów, którym by to przeszkadzało i nie ma sił nacisku, aby nasze zacofanie cywilizacyjne zmieniać. Przeważają chamowate łyse karki z jełopowatym wyrazem twarzy...
Bena
3 lata temu
W tym wieku już myślą o zemstach a co będzie w wieku nastoletnim... mord
Najnowsze komentarze (55)
bryga
3 lata temu
Obecna latorośl to w 100% patologia. Bezstresowe wychowanie telewizja. media takie jak internet daje taki efekt. To bydło i tyle. Wystarczy posłuchać na ulicy .jest to bydło rozwydrzone. tyle w temacie.
a.
3 lata temu
Przemoc,podobnie jak alkoholizm od zawsze dotyczy wszystkich warstw społecznych-różni się jedynie formą.
do Kuratorium...
3 lata temu
Dyrektor szkoły podstawowej nr 1 w Kluczborku przekonywał dziennikarzy, że "to są takie normalne szkolne sprawy". Państwo Wizytatorzy. Jeżeli dyrektor szkoły wypowiada takie słowa, to najwyższy czas na szczegółową wizytację w tej szkole.
harcerzyk
3 lata temu
zamiast plakac, zauwazcie pozytywna strone, to sa dziewczynki, nie chlopcy, a przeciez tak sie nazeka ze dziewczynki nie dorownuja chlopcom, to wlasnie to zrobily, dziedzina nie wazna, najwazniejsza jest rownosc !
aga
3 lata temu
Bardzo wyluzowany dyrektor.. skoro to takie normalne dla niego, to lepiej go odwolac ze stanowiska, bo raczej powinien sie przejac sytuacja. To nie sa normalne szkolne sprawy i to nie jest normalna reakcja na taka patologie.
Jadzia
3 lata temu
Jadzia
Jadzia
3 lata temu
Brawo...zło trzeba tłumić w zarodku. Rodzice rozpuszczonych dzieci niech też poczują że nie są bezkarni.
Mój?
3 lata temu
Normalne sprawy? Dyrektor szkoły z takim podejściem powinien wylecieć z hukiem z tego stanowiska.
bDUzXdff
rex
3 lata temu
Ale to są dzieciaki!
gość
3 lata temu
W szkole grupa dziewczynek nękała inne. Sprawę szybko rozwiązano ( kary szkolne, zgłoszenie na policję ), ale rodzice jednej ze sprawczyń przyszli do szkoły i naubliżali pedagogom, mało tego straszyli prokuratorem i oczywiście kuratorium oświaty. Sprawa trafiła do sądu, bo nie chcieli przeprosić.
Sarkazjusz
3 lata temu
A z takich porządnych katolickich domów wywodzily się....rodzice o Prawicowych poglądach...wielbiciele klubowej piłki nożnej....tragedia
madzia
3 lata temu
dyrektor to najpierw powinien porozmawiać z wychowawcą tychże dziewczynek, bo może w głowach się poprzewracało. Z domu pewnie też wiele wyniosły dobrego, bo to przecież kasa i jeden przed drugim co to niby ma naj, naj lepsze itd. Ciekawe co w tym czasie robią rodzice tychże dzieci z dobrych domów. Najgorzej jak sobie upatrzą takich słabszych to już potem żyć nie dadzą. A ten dyrektor to chyba nie wie o czym mówi. Jakie zabawy??? Chyba czeka aż coś poważnego się stanie i prokuratura do szkoły mu wejdzie
Jfhygf
3 lata temu
Pan Dyrektor niech suecwalnie w glowe ...takie szkolne sprawy ...Pan powinirn wctakiej sytuacji osto potepic takie zachowanie a tu ignorant dyrektorek nam sie trafil ...z tych malych potworow za chwile wyrosna aspoleczne monstery pan a rola jest ostra reakcjactak zeby przekax byl jasny zero tolerancji dla nekania i aspolecznych zachowan
Ewa
3 lata temu
Dla dyrektora szkoły "to są takie normalne szkolne sprawy" ???
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić