Wyciekło wideo z gangsterskiej strzelaniny (+18)

Film pokazuje dramatyczny przebieg zdarzeń ze strzelaniny gangów motocyklowych. W wyniku porachunków zwaśnionych stron zginęło 9 osób, rannych zostało 20. Aresztowano 177 osób – podaje huffingtonpost.com.

Wyciekło wideo z gangsterskiej strzelaniny (+18)
(Youtube.com, WTFCRAZY)

*Dzięki nagraniu z monitoringu resuaruacji restauracji Waco w Teksasie możliwe jest prześledzenie dramatu, jaki się tam rozegrał. *Widać na nim, jak jedni kucają na podłodze i ukrywająprzed latającymi pociskami, inni biegają z pistoletem w ręku. Do budynku w końcu wpada uzbrojony mężczyzna z innego gangu, który zaczyna strzelać na oślep.

Zobacz także: Zobaczcie nagranie, uwaga, brutalne!

Na parkingu przed budynkiem dochodzi do zamieszek. W ruch idzie nie tylko broń palna, ale i noże oraz pięści. Wszędzie pełno krwi i martwych ciał. Gangsterzy w popłochu próbują ukryć swoją broń.

Według CNN, policja zabezpieczyła w sumie 480 sztuk broni. Wśród arsenału znalazło się 151 karabinów, noże, kastety, pałki, młotki i kłódki. Mimo, że od zdarzenia minęło sześć miesięcy, prokuratura do tej pory nikogo nie obciążyła nikogo zarzutami. Nie wiadomo, jak to się stało, że teraz wideo trafio do CNN.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić