Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na

Wyciekły nagrania Kukiza. "Jak widzę Zawiszę, to k...a białej gorączki dostaję"

65
Podziel się:

W związku z aferą politolodzy wieszczą rozpad klubu Kukiz'15.

kukiz
kukiz (PAP, Marcin Obara)

Paweł Kukiz słynie z bezkompromisowej szczerości. Tym razem może się jednak okazać, że przyniesie mu ona niemałe problemy. Wieczorem 21 kwietnia w sieci pojawiło się bowiem nagranie, na którym lider klubu Kukiz'15 niezbyt pochlebnie wypowiada się na temat działacza Ruchu Narodowego Artura Zawiszy, z którym Kukiz współpracował podczas kampanii wyborczej.

Jak widzę Zawiszę, to k...a białej gorączki dostaję. Jak widzę tych psychopatów, którzy mówią, że należy Żydów mordować k...a, murzyna zastrzelić, to dostaję białej gorączki. Jak za mną chodził ten (ty tego nie nagrywasz, mam nadzieję?). Jak mi działał... rozumiesz, jak za mną jeździł ten sk...n, ten Zawisza, wszędzie, rozumiesz, wszędzie, u tego Jakubiaka chciałem wyp...ć mu. - cytuje rzekomą wypowiedź Kukiza "Gazeta Wyborcza".

Sam Kukiz nie potwierdził autentyczności nagrań. Sprawę skomentował natomiast poseł Kukiz'15 Marek Jakubiak, który twierdzi, że kilka tyodni przed wyborami parlamentarnymi zaoferowano mu możliwość "nabycia" niewygodnego dla klubu nagrania za kwotę 30 tysięcy złotych. Poseł poinformował o tym na swoim profilu na Facebooku, wskazując Andrzeja Ż. jako osobę próbującą dobić targu.

Natychmiast pojawiły się opinie, że wypowiedź Kukiza doprowadzi do rozpadu klubu. Ruch Kukiz'15 cieszył się bowiem znacznym poparciem ze strony narodowców. Sam Artur Zawisza najwyraźniej poczuł się głęboko dotknięty słowami Kukiza, czemu dał upust poprzez dosadny post na Facebooku. Na portalu społecznościowym błyskawicznie pojawiła się także strona o nazwie Kukiz nas zdradził.

Zobacz także:

Ostre słowa polityków. Wiesz kto je powiedział?

KOMENTARZE
(65)
Macuś
6 lat temu
Jak widzę tego zawisze i tych wszystkich narodowców,to mam to samo ,coPaweł. Oczywiśie Bosaka jeszcze bym dołączył na pierwszym miejscu.
tips
6 lat temu
prawdę powiedział i tyle..... to co myśli, po co ma się tłumaczyć.... i gdzie tu skandal
Tero
6 lat temu
nic się nie zmieniło...nagrywanie ciągle w modzie...
MarkW
6 lat temu
No coż jeszcze raz się potwierdza że Kukiz jest rozsądnym idealistą który chce coś zrobić dla Polski i brzydzi się skrajnymi hasłami pełnymi przemocy. Pamietajmy że to jest ruch, a nie partia i każdy mogł tam być komu na sercu leży dobro naszego kraju - taka jest idea - niezaleznie od jego barw i poglądów. Tego sie obawialismy ze do ruchu wejdzie bardzo wiele osob ktore glosza szczytne hasla a moze szczerze nie jest dla nich istotne dobro kraju a tylko swoje. Nie sa to ludzie o ktorych myslal Kukiz i my. Zapewne stad wypowiedz Kukiza, a ta osoba ktora dla pieniedzy rozprowadza sensacje to tylko maly plytki "czlowiek" byc moze przez kogos naslany dla zdyskredytowania Kukiza ktoremu zalezy na kraju. Nam tez zalezy, gdyz nasze dzieci maja w nim zyc, a wszyscy rodzice chca aby dzieci mialy lepiej. Dlatego nie przejmowal bym sie tym, gdyz w tej wypowiedzi nie ma nic o czym nie mysla ludzie rozsadni, ktorym nie obce dobro kraju. Pamietajmy, budujemy je wspolnie, ja, Ty, Oni. Nie dajmy się.
gosc
6 lat temu
Kukiz ma dwie twarze : jedna na pokaz dla ludzi i druga w Sejmie
Filemon
6 lat temu
W końcu Kukiz zmadrzał i zacżał dobrze gadać.
KIO
6 lat temu
NIE WIESZ O CZYM PISZESZ FASZYZM OPIERAŁ SIĘ NA WIARĘ W OKULTYZM I NADLUDZI A POLSKI NARODOWY NACJONALIZM OPIERA SIĘ O POLSKIE CHRZEŚCIJAŃSKIE WARTOŚCI I POLSKĄ HISTORIĘ A TWÓJ OSĄD WYNIKA Z MAŁEGO MÓZGU KTÓRY WIDZI TV I GAZETĘ WYBORCZĄ I IMPREZĘ W WEEKEND
gpr18
6 lat temu
wybiórcza i wszystko jasne
popisiak
6 lat temu
ach ta prawicowa POLACZKOWA paść i rynsztok
janki8
6 lat temu
nie cierpie Kukiza ale tu mial 100 procent racji.
GOść
6 lat temu
Głupia jedna zagrywka a ciąg dalszy jak z trybunałem i nie popuszczą tobie Kukiz bo ci z którymi się chciałeś dogadać najchętniej pozbyli by się ciebie i narodowców .
Gość
6 lat temu
Każda partia ma rację bytu narodowcy też mają Kukizów o nie wyparzonych gębach . Narodowcy nie lubią żydów i komunistów a przeciwnicy narodowców , głupawe wypowiedzi wszystkim się zdarzają którym zamarzy się radykalizm . A wszyscy chcą uciszać wszystkich a najlepiej rozmawiać na argumenty .
dziadunio
6 lat temu
Paweł szajbus jesteś, ale całkowicie popieram. Szkoda, ze jego rodzice nie używali wyrobów Unimil
jb
6 lat temu
Hahaha ostatnio wspominałem, że kto z pisem współpracował ten śmiercią polityczną umierał, i powiedziałem, że następny będzie kukiz ku... jasnowidz ze mnie :D A tak na serio to przydałoby nam się więcej antysemityzmu i rasizmu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić