o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Wysłali drona nad ukraińskie pobojowisko. Przerażający widok

143
Podziel się

Nagranie pokazuje żniwo jednej z najbardziej krwawych i brutalnych bitew, które rozegrały się podczas całego ukraińskiego konfliktu.

Wysłali drona nad ukraińskie pobojowisko. Przerażający widok
(Youtube.com)
bDUjQpKJ

Na filmie widać zniszczone w wyniku działań wojennych miasto Debalcewo. Miejscowość, która znajduje się we wschodniej Ukrainie, została zrównana z ziemią podczas przegranej rok temu przez ukraińską armię kilkudniowej bitwy. Obecnie teren znajduje się pod kontrolą prorosyjskich separatystów z Donieckiej Republiki Ludowej. Debalcewo miało niebywałe znaczenie strategiczne jako kolejowy węzeł komunikacyjny.

Dron sfilmował wraki rozerwanych przez eksplozje czołgów, wielkie leje po bombach i zburzone budynki. Jeszcze niedawno w Debalcewie mieszkało 25 tysięcy osób. Ci, którzy nie zginęli podczas walk, zostali ewakuowani. Bitwa o miasto trwała miesiąc. Według Ukraińskiego Ministerstwa Obrony po stronie sił rządowych zginęło 200 żołnierzy, a 500 zostało rannych. Dokładna liczba nie jest jednak znana. Niektórzy twierdzą, że pod Debalcewem mogło zginąć nawet trzy tysiące popierających Kijów partyzantów.

bDUjQpLm
KOMENTARZE
(143)
665
5 lata temu
fajna muza..ktoś może wie kto to wykonuje?
analityk wojs...
5 lata temu
Straszny widok, normalnie rzeź. Bitwa pod Kurskiem przy tym to harcerskie podchody.
zlom w cenie
5 lata temu
Tyle kasy!
bDUjQpLn
gosc
5 lata temu
fp o wcale nie trzeba wyjezdzac za granice zeby dobrze zasrabiac w polsce czwora. Ja juz prawie rok temu rzucilem prace i dzialam w necie, glownie tu: winstars.pl i spokojnie wyhciagam pietnascie tys miesiecznie kapeli, duzo ludzi teraz tak zahrabia wiec zamiast narzekac lepiej sie za czyms rozejrzec buforyk oc
petro
5 lata temu
Zaskakujący rozwój wypadków. Zginęło 200 Ukraińców i 3000 tysiące partyzantów, a jednak to Ukraińcy przegrali.
Najnowsze komentarze (143)
Zdzich
5 lata temu
Debalcevo nie pierwszy to już raz zasłało się trupami i wrakami czołgów.
Classic
5 lata temu
Ok - Debalcewo zniszczone - to prawda. Tylko kto je zniszczył ?? Ano ostrzał artyleryjski tz. sił rządowych - czyli banderowcy. Czyli siły niby to ukraińskie zniszczyły własne miasto. Ale winni są tz rebelianci (czyli obywatelski ruch sprzeciwu wobec dyktatury kijowskich banderowców) i oczywiście Rosja. Rosja zawsze jest winna. Zawsze.
antek
5 lata temu
Zlomiarze nie narzekaja.
Gilgamesz
5 lata temu
Jaki Kursk ,jakie czołgi i jaka rzez ?. Co może Rosjanie z Doniecka mieli się dać powybijać i zastraszać jak nauczyciele w Kijowie ? To nie byli nauczyciele ale robotnicy i ludzie którzy już niejedno przeszli jak i ich rodziny .Wiedzą kim są ,,Banderowcy " Pod Kurskiem Niemcy stracili więcej czołgów niż teraz sami mają sprawnych i ta cała ich szpica razem wzięta . Sama Białoruś ma więcej sprawnych czołgów i samolotów niż Polska a jaka jest powierzchnia krajów
Tylko ja
5 lata temu
Tania sensacja. Jak zwykle w mediach:-(
julo
5 lata temu
Parę rozwalonych wozów bojowych, transzeja, postrzelane domki ... taką "awanturkę" załatwia jeden samolot myśliwski przez dwie góra trzy minuty.
gosc
5 lata temu
of x wcale nie trzeba wyjezdzac za granice zeby dobrze zawrabiac w polsce jachty bo pracujac w domu w necie wyciagam duzo wiecej, pracuje glownie tu www.winstars.pl ale mozliwosci jest naprawde sporo kundel kinazaj so
petro
5 lata temu
Zaskakujący rozwój wypadków. Zginęło 200 Ukraińców i 3000 tysiące partyzantów, a jednak to Ukraińcy przegrali.
bDUjQpLf
drut5
5 lata temu
jak myślicie załogi dalej w swoich czołgach czy nie?może dużo nie zostało z nich ?co byście wyciągnęli z takiego piekarnika zęby czy kawałek sznurowadła mam nadzieję że długo się nie fajczyli.
miś
5 lata temu
rt to ruska propaganda najpierw ruskie rozwaliły i rozkradły ukrainę teraz takie durne filmiki chyba tylko dla ruskolewaków
zirytowany gł...
5 lata temu
Ktoś chyba z rana nieźle w łeb musiał się walnąć z tym tytułem. 3 do 5 pojazdów pokazywanych w kółko z różnych ujęć, aby czas wypełnić, może 100 metrów transzei i kilka zburzonych budynków. Jeśli to jest przerażające, to co powiedzieć o fotach z Donbasu, albo Syrii. O zdjęciach z naszego Powstania Warszawskiego nawet nie wspominam, bo dla nich autor powyższego tytułu raczej nie znajdzie określenia w znanym mi słowniku.
Ździchu
5 lata temu
Nasi by już to na złom sprzedali i zarobili.
zlom w cenie
5 lata temu
Tyle kasy!
red
5 lata temu
Bardzo dobrze wyciac zaraze banderowska w pien .
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić