Wzruszające wideo. Tak odnaleziony pies witał małego właściciela

Nie widzieli się ponad miesiąc i chłopiec z małego miasteczka w Teksasie już stracił wiarę, że jeszcze kiedykolwiek zobaczy czworonożnego przyjaciela. A jednak.

Obraz
Źródło zdjęć: © Facebook.com

Wideo umieściła w sieci mama 6-latka. Nagranie pojawiło się na facebookowej stronie miasta Lubbock w kategorii "zgubione i znalezione zwierzaki". Widać na nim wzruszające spotkanie jej syna Kahne'a z psem Kase'em, który zaginął ponad miesiąc temu.

Pies przepadł bez wieści, kiedy matka i syn weszli do restauracji . Rodzina i przyjaciele Williamsów zaczęli natychmiast szukać zwierzaka, który miał pod skórą wszczepiony microchip. Niestety i to nie pomogło. Właściciele prawie stracili nadzieję, kiedy zepsuła się pogoda i przez miasto przeszła wielka śnieżyca.

Okazało się jednak, że Kase nie był tak daleko, jak pierwotnie myśleli.

Znaleziono go na końcu naszej ulicy. Miła rodzina przygarnęła go i zadbała o to, by było mu ciepło i żeby nie był głodny - napisała Williams pod filmem.

Matka zauważyła psa, kiedy wracała do domu za szkolnym autobusem. Wysiadły z niego dwie dziewczynki, a Kase pobiegł w ich kierunku, żeby się przywitać. Ważniejszy jednak od dziewczynek był mały Kahne, co zdecydowanie widać na filmie. Przywitanie psa i chłopca dosłownie chwyta za serce.

Wybrane dla Ciebie