o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Zaskakujący finał poszukiwań zaginionego 21-latka. "To wszystko poszło za daleko"

Podziel się

Wcześniej Jordan Jacobs kontaktował się z rodzicami za pośrednictwem Facebooka i napisał, że został porwany. Tymczasem...

Zaskakujący finał poszukiwań zaginionego 21-latka. "To wszystko poszło za daleko"
(twitter.com)
bESOMStN

Mężczyzna przebywał na tajlandzkiej wyspie Koh Phi Phi Don, kiedy kontakt z nim nagle się urwał. O sprawie informowaliśmy w tym miejscu. Wystarczy powiedzieć, że młodzieniec wystraszył nie na żarty najbliższych. Ostatnia wiadomość, którą wysłał z telefonu ("Powiedziałem już za dużo. Nie mogę rozmawiać. Kocham Cię"), postawiła wszystkich na nogi. Jego chora na raka matka postanowiła przerwać leczenie, aby odnaleźć zaginionego syna, który po roku pobytu w Azji miał wrócić na święta do domu.

Okazuje się, że Jordan Jacobs dobrze się bawił i nie miał pojęcia o całym zamieszaniu. Został odnaleziony na plaży podczas spaceru. Przyznał, że zmienił plany i nie zamierzał wracać na Boże Narodzenie do domu. Kiedy trafił na posterunek policji znajdujący się na wyspie, przeprosił za to, co zrobił. Jego "żart" kosztował najbliższych sporo nerwów i kilka nieprzespanych nocy.

Nie miałem ładowarki do telefonu przez kilka dni, więc nie miałem pojęcia o tym, co się dzieje, bo nie sprawdzałem internetu. Dopiero kiedy obudziłem się dziś rano, zobaczyłem, co się wyprawia. Pomyślałem: "Cholera, to wszystko poszło za daleko" - powiedział skruszony Jordan w rozmowie z "The Telegraph".

bESOMSuq
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić