Zatrzymali go do kontroli. Wyjął broń i zaczął strzelać
Mężczyzna wyrywał się policjantom, po czym wyjął broń i zaczął strzelać do funkcjonariuszy. Policjanci również użyli broni palnej. Strzelanina w Skawinie zakończyła się bez rannych. Przestępca uciekł.
Do zdarzenia doszło ok. godz. 2 w nocy. Mężczyzna w zatrzymanym samochodzie podał fałszywe dane. Dodatkowo odkryto zabronione przedmioty w samochodzie, chociaż nie podano jakie dokładnie. Według rzecznika prasowego małopolskiej komendy mężczyzna w trakcie kontroli wyrywał się policjantom. Doszło do strzelaniny, po której policjanci rzucili się w pogoń za sprawcą.
W tej chwili trwa pościg za mężczyzną. To jednak nie koniec rewelacji na jego temat. Według informacji podanej przez rmf24.pl mężczyzna jest również poszukiwany listem gończym.
Autor: Bartosz Nowak
Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.
