REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas08.11.19 (08:15)

Zdjęcia szokują. Narkomanka pokazała, jak się zmieniła

Zdjęcie 25-letniej Amerykanki szokuje. Jamee Valet ze stanu Oregon w USA podzieliła się w sieci historią, w której opisała, jak wyglądało jej kilka ostatnich lat życia, kiedy była uzależniona od heroiny i metamfetaminy. Aby udowodnić, jak bardzo narkotyki szkodliwe są dla ludzkiego zdrowia, kobieta opublikowała zdjęcia, które zrobiła w trakcie i po wyjściu z nałogu.
Facebook.com

Zdjęcia zostały wykonane na przestrzeni dwóch lat. Historię Amerykanki razem ze zdjęciami można zobaczyć na stronie „The Addict's Diary” na Facebooku, gdzie kobieta podzieliła się prywatnymi szczegółami na temat życia pełnego narkotyków, przestępstw i stanów depresyjnych po przeżytym zawodzie miłosnym.

Fotografie robią wrażenie. Zbiór udostępnionych zdjęć można podzielić na dwie grupy: pierwsza zawiera te, które zostały zrobione w 2017 roku, w trakcie przyjmowania narkotyków, natomiast druga przedstawia 25-latkę w stanie, gdy udało już jej się wyjść z nałogu, ukończyć szkołę średnią i otrzymać dyplom. Różnica jest zauważalna gołym okiem.

REKLAMA

Nazywam się Jamee i jestem uzależniona od heroiny i metamfetaminy „Te zdjęcia są z okresu dwóch lat. Lepiej wyglądająca wersja mnie pochodzi sprzed kilku miesięcy, kiedy dostałam GED! Wyzdrowienie jest możliwe! – czytamy we wpisie Jamee Valet.

Zobacz też: Qczaj o alkoholizmie ojca: "Mam jeszcze sporo do przepracowania"

Zażywać narkotyki kobieta zaczęła w wieku 13 lat od palenia konopi. Valet opowiada, że głównym powodem wejścia w nałóg było trudne dzieciństwo oraz zawody miłosne. Twierdzi, że narkotyki, seks i alkohol stały się dla niej sposobem na ucieczkę przed rzeczywistością. Gdy brakowało pieniędzy na używki, 25-latka kradła, za co w końcu trafiła do więzienia, gdzie próbowała popełnić samobójstwo.

Pomógł odwyk. Podczas leczenia kobieta poznała swojego obecnego chłopaka, Jake'a, z którym wzajemnie się wspierała i próbowała pozostawać w trzeźwości. Dzięki wysiłkowi Jamee Valet od roku jest czysta i nie bierze już narkotyków. Mieszkanka Oregonu znalazła też pracę w branży budowlanej, jednak w przyszłości chce spełnić swoje marzenie i zostać kosmetyczką.

Bez względu na to, jak słabo się czujesz i jakie jest twoje życie, sytuacja w końcu stanie się lepsza. To od ciebie zależy, czy będzie lepiej, nie możesz tylko mówić, że twoje życie nie ma sensu i nic z tym nie robić – kończy swój wpis 25-latka.

Facebook.com
Facebook.com

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij