o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Zjadła na wizji żywego pająka. Obrońcy praw zwierząt oburzeni

Podziel się

Brytyjska celebrytka Ferne McCann zjadła pająka podczas emisji reality show "I'm a Celebrity... Get Me out of Me!". Bohaterzy programu, by „zasłużyć” na smaczne danie, muszą najpierw zjeść coś mniej apetycznego.

Zjadła na wizji żywego pająka. Obrońcy praw zwierząt oburzeni
(Youtube.com)
bEDGskHp

Widzowie programu przywykli do nietypowych dań uczestników. O ile larwy ćmy czy jagnięcy mózg można by nazwać rarytasami, o tyle skonsumowanie żywego, całkiem dużego pająka dla niektórych z nich to było już stanowczo za wiele.

Po przezwyciężeniu wstrętu Ferne McCann zjadła pająka. Nawet prowadzący program nie sądzili, że uczestniczka reality show podoła wyzwaniu.

Wszystkie zwierzęta – nie tylko te słodkie i przytulne – chcą żyć wolne od krzywdy - powiedziała Elisa Allen, wicedyrektor PETA

bEDGskHr

Wyczyn McCann oburzył również widzów. Po emisji programu na portalach społecznościowych pojawiło się wiele krytycznych wpisów.

* Program „I'm a Celebrity... Get Me out of Me!” jest emitowany od 2002 r.* Biorą w nim udział celebryci, którzy z dala od luksusów pokazują, że mogą przetrwać w trudnych warunkach, np. w dżungli. Z powodu traktowania zwierząt, reality show już wielokrotnie budziło kontrowersje.

Fragment odcinka z Ferne McCann jedzącą pająka. Krytyczny kulinary moment zaczyna się w 4 minucie i 22 sekundzie.

bEDGskHS
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić