Zobacz, co wyprawia ten ksiądz! Internauci oburzeni

277

W sieci pojawiło się nagranie przedstawiające duchownego, który udziela dzieciom błogosławieństwa w dość nietypowy sposób.

Ksiądz
Ksiądz (Youtube.com)

Kto powiedział, że duchowny nie może wykazać się kreatywnością? Brazylijski ksiądz postanowił udzielić dzieciom ze swojej parafii błogosławieństwa, które odczują nie tylko duchowo, ale również fizycznie. Na zamieszczonym na YouTubie filmiku widać, jak mężczyzna ciągnie małych chrześcijan za włosy, potrząsa ich głowami, a nawet rozdaje kopniaki na pożegnanie.

Incydent zarejestrowano podczas przygotowań do ceremonii przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Dzieci ustawiały się w kolejce wraz z rodzicami, którzy nie wydawali się ani trochę zaszokowani zachowaniem księdza. Filmik zyskał już ponad 100 tysięcy wyświetleń i stał się przedmiotem żartów oraz gorących dyskusji na temat granic, których zdaniem wielu internautów duchowni nie powinni przekraczać.

*Niektórzy byli wręcz oburzeni dziwnym "błogosławieństwem" od księdza. * Jedna z komentatorek Sandrinha Antelo stwierdziła, że nigdy nie pozwoliłaby dziecku na ustawienie się w kolejce do tak zwariowanego duchownego.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić