Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Albert Kamiński
|

Żona Boruca będzie piosenkarką. Podpisała kontrakt

5
Podziel się

Sara Mannei-Boruc nigdy nie kryła, że muzyka jest jej pasją. Teraz żona piłkarza zrobiła duży krok w kierunku profesjonalnej kariery, bowiem podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią Universal Music Polska.

Żona Boruca będzie piosenkarką. Podpisała kontrakt
(Youtube.com, pudelektv)
bEUfXdjF

O sprawie poinformowała sama Sara za pośrednictwem Instagrama. Zamieściła tam zdjęcie z wytwónrni a w komentarzu nie kryła swojej radości.

Stało sie... Dziś spełniło sie moje marzenie, podpisałam kontrakt z największa wytwórnia fonograficzną na świecie @universalmusicpolska !!
Dodaje mi to ogromnych skrzydeł i wiary w to, ze materiał na który tak długo pracowałam jest dobry. Mam szczerą nadzieje , ze Wy tez tak uznacie.

Sara już od jakiegoś czasu pracowała nad materiałem na płytę. Teraz jej praca została nagrodzona. Nie widaomo na razie kiedy można spodziewać się premiery płyty, lub chociaż singla.

bEUfXdjH

Sara Mannei-Boruc juz kiedyś próbowała swoich sił w muzyce. Wystąpiła nawet w jednym z pierwszych edycji Idola, jednak nie udało jej sić osiągnąć sukcesu.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bEUfXdki
KOMENTARZE
(5)
Miś
5 lata temu
Sara Mannei, ma jeszcze dwie siostry. To Ines oraz Nadia. Ojciec Sary, Ines i Nadii jest z pochodzenia Jordańczykiem - stąd oryginalna uroda i brzmiące obco imiona. :))))
Mała
5 lata temu
Śpiewać każdy może czasem lepiej lub troszkę gorzej......
*/*
5 lata temu
Marina pewnie ma bezustanną czkawkę
bEUfXdkj
kibi
5 lata temu
a ile to kosztowało zdegradowanego piłkarza Boruca ? jest jeszcze w stanie płacić, grzejąc ławkę wiecznych rezerwowych ?
deValdi
5 lata temu
Już nie wiem, śmiać się, czy płakać, ale chybna jedno i drugie !!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić