o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Zwłoki noworodka na plaży w Irlandii. Policja szuka matki

42
Podziel się

Okoliczni mieszkańcy są wstrząśnięci znaleziskiem na plaży Bell w okolicy miasta Balbriggan. Policja zaapelowała do matki nieżyjącego noworodka.

Zwłoki noworodka na plaży w Irlandii. Policja szuka matki
(Wikimedia Commons CC BY-SA, William Murphy)
bErjdhGZ

Na zwłoki noworodka natknął się w sobotę wolontariusz sprzątający plażę. Niedługo po zgłoszeniu na miejsce przyjechali policjanci, którzy odgrodzili teren na wschodnim wybrzeżu Irlandii - informuje RTE.

Ciało dziecka trafiło na badania do Temple Street Hospital w Dublinie. Dokładną przyczynę śmierci noworodka ustali sekcja zwłok. Jednocześnie na wybrzeżu technicy starali się zabezpieczyć jak najwięcej śladów.

Policja zaapelowała do matki o ujawnienie się. Funkcjonariusze tłumaczą, że ich zdaniem kobieta może wymagać pomocy medycznej.

bErjdhHb

Jesteśmy zaniepokojeni jej bezpieczeństwem i zdrowiem, biorąc pod uwagę, przez co musiała przejść - powiedziała sierżant Fiona Savidge z Gardy.

Plaża, na której znaleziono ciało noworodka, leży nieopodal Balbriggan. To portowe miasto około 30 kilometrów od Dublina.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bErjdhHh
bErjdhHC
KOMENTARZE
(42)
Lam
3 lata temu
10/1 ,że to matka Polka porzuciła dziecko :(
taka prawda
3 lata temu
Matka już jest w Polsce.
piston
3 lata temu
U nas w Polsce walczy się nawet o życie wigilijnego karpia - zieloni kupują i wypuszczają z powrotem do stawu . Wysoko rozwinięta cywilizacja
bErjdhHD
Chwalibuk
3 lata temu
Ojciec to Tadeusz, a matka to Krystyna
Ja
3 lata temu
A skąd wiadomo czy dziecko nie urodziło się martwe? Najlepiej od razu oceniać, nie znając szczegółów. Wstyd.
emmel
3 lata temu
Jak się zgłosi to jej postawią zarzuty. Leczenie w więziennym szpitalu hahahaha!
emerjack43
3 lata temu
A,że my mamy nieczułych na ból matki,urzędasów,prokuratorów sędziów itp.To wiemy od dawna.Tylko karać,zabierać matką dzieci,bo mają paluszki zabrudzone,a jakby było można to jeszcze w dyby by zakuli i zatłukli.To są ludzie bez żadnych wartości ludzkich,którzy nie znają się na psychice człowieka.Znają tylko kasę i nie liczy się jakość a ilość i do odstawki.
Tadeusz Maśla...
3 lata temu
Powinni dać ogłoszenie po polsku, bo nie wszyscy znają język angielski i matka się znajdzie.
Jola
3 lata temu
Do tych co źle piszą o matce dziecka - nic o niej nie wiedząc, nawet tego, czy ona żyje.... który z Was jest bez grzechu? Nie nam ją sądzić. Ale sądzić trzeba tych, co się ciężarną nie zajęli, co ją zaszczuli, co nie dali jej poczucia bezpieczeństwa. Żadna normalna i zdrowa kobieta nie będzie robić takich rzeczy. Tylko zrozpaczona i oszalałą z bólu kobieta... złe serca macie. Ile zrobiliście dla samotnych matek? Ile dla porzuconych dzieci? Ile dla niepełnosprawnych?
232
3 lata temu
tak policja się martwi o jej zdrowie buhahahaha Po prostu chcą aby się ujawniła bo wiedza ,że jej nigdy nie złapią
Radzik
3 lata temu
Andrzej to nie obrońcy . Babkę coś musiało skłonić by tak zrobić .Jej słaba psychika czy może co innego . Dlatego kobitę trzeba odszukać i wyjaśnić sprawę a potem myśleć co z nią ,terapia a może co innego . A surowa kara nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem .
janek1957
3 lata temu
To jest kwestia podejścia ludzi do ludzi żal dziecka ale przy jednej tragedii może być druga której ofiarą bedzie Matka jak potraktuja ją jak w Polsce zanim zostanie osądzona już jest skazana
jola
3 lata temu
moze to facet zabil noworodka. zawsze na kobiete zwalaja. w tych czasach a zawsze kobieta jest upakarzana i wszystkieku winna. dyskryminacja
bErjdhHv
hmmmm ....
3 lata temu
Tak to jest jak się szerzy kult aborcji ...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić