Biedronka przedstawia nowy gang. Te maskotki mogą wkrótce podbić Polskę

35

Biedronka rusza z nowymi maskotkami. Pluszaki i zabawki Gangu Swojaków pojawią się w sklepach tej sieci już 26 sierpnia. Kampania ma po raz kolejny polegać na zbieraniu naklejek, za które będzie można dostać fanty.

Biedronka przedstawia nowy gang. Te maskotki mogą wkrótce podbić Polskę
"Gang Swojaków" rusza już 26 sierpnia

Biedronka rozpocznie nową promocję, nazwaną w tym roku Gang Swojaków, już 26 sierpnia 2021 roku. Data nie jest przypadkowa. Biedronka uruchamia bowiem akcje maskotkowe w ostatni czwartek wakacji, tuż przed powrotem dzieci do szkoły.

Dla sieci Biedronka akcja z pluszakami to nic nowego. Robiła to już kilkukrotnie. Wcześniej był m.in. Gang Fajniaków i Świeżaków. Fajniaki rozeszły się w liczbie 8 mln sztuk, a w sumie we wszystkich edycjach Biedronka wydała prawie 35 mln maskotek.

Zobacz także: AgroUnia chce do polityki. Trzy główne postulaty

Reklama nowej akcji Biedronki pokazuje, że w nowej promocji do zdobycia będą maskotki symbolizujące zwierzęta, m.in. żółwia, bociana i rysia.

Biedronka nie jest jedyna. Przypomnijmy, że już parę dni temu swoją akcję "pluszakową" ogłosił także Lidl. Pod hasłem "Warzywa i owoce mają supermoce!" kryje się nowa akcja lojalnościowa sieci, dzięki której można otrzymać pluszowe postacie z bajek Disneya.

Autor: CHE
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić