Biedronka rozdaje produkty za darmo. Ostatni dzień hitowej promocji

4

Popularne dyskonty prześcigają się we wprowadzaniu rozmaitych promocji. Od czwartku w Biedronce można zgarniać produkty za darmo! Ostatnia szansa na skorzystanie z tej oferty w sobotę (19 lutego).

Biedronka rozdaje produkty za darmo. Ostatni dzień hitowej promocji
Biedronka (Getty Images)

W czwartek w Biedronce wystartowała promocja 2+1 gratis. Ostatnim dniem obowiązywania tej akcji jest sobota (19 lutego). Skorzystać mogą z niej wyłącznie posiadacze karty Moja Biedronka.

Przy zakupie trzech produktów z kategorii: artykuły przemysłowe, zabawki, tekstylia, książki i multimedia (na jednym paragonie), naliczony zostanie rabat o wartości najtańszego produktu

Rabat zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane produkty promocyjne. Rabat naliczany jest przy kasie. Limit dzienny rabatu to 300 zł na kartę Moja Biedronka. Promocja dotyczy zakupu trzech produktów lub ich wielokrotności - informuje dyskont.

Biedronka szaleje. Uwaga, są haczyki!

Warto dokładnie wczytać się w zasady tej promocji i mieć na uwadze choćby to, że produkty kupione w ramach akcji nie podlegają zwrotowi. Poza tym ta promocja nie łączy się z innymi ofertami (poza akcjami z voucherami).

W przypadku spełnienia warunków dla więcej niż jednej akcji stosuje się akcję korzystniejszą dla uczestnika - zaznacza Biedronka.

Z promocji wyłączone są: produkty z logotypem WOŚP, papier ksero, zabawki i książki "Gang Swojaków", książki "Czas na Grecję", "Czas na Portugalię", "Czas na Azję", "Czas na Włochy", książka kucharska "Kuchnia polska. Pyszniej i zdrowiej", maseczki ochronne, testy serologiczne na COVID-19 czy też ekspresy Delta i inne produkty wymienione na liście dostępnej na biedronka.pl.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić