Biedronka stawia sprawę wprost. "Limit dzienny - 4 produkty"

7

Biedronka znów szaleje! Na sobotę (17 lutego) przewidziane zostały liczne promocje. Ci, którzy chcą z nich skorzystać, powinni mieć na uwadze to, iż obowiązywać będą limity.

Biedronka stawia sprawę wprost. "Limit dzienny - 4 produkty"
Biedronka (Getty Images, SOPA Images)

Jest szansa na to, by zaoszczędzić na świeżym filecie z piersi kurczaka Kraina Mięs. Teraz za kilogram zapłacisz tylko 9,99 zł.

Ciastka owsiane Bonitki 210-230 g z czekoladą mleczną lub sezamem uzyskasz za darmo dzięki akcji 2+2 gratis. "Limit dzienny - 4 produkty (maks. 2 gratis) na kartę Moja Biedronka" - podkreśla wyraźnie popularny dyskont.

W sobotę (17 lutego) zaplanowano również promocję 2+2 gratis na wafelki Knoppers. "Limit dzienny - 4 produkty (maks. 2 gratis) na kartę Moja Biedronka" - zaznacza sieć.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Grażyna Torbicka o Julii Wieniawie. Czy zdaniem Grażyny, Julia miałaby szansę na karierę za granicą?

1+1 gratis to akcja wdrożona w kontekście przysmaków dla psa Dental Stick Activ Pet (400 g), ale i płynu do WC Domestos 1l różne rodzaje. W obu przypadkach limit dzienny to dwie sztuki (maks. 1 gratis) na kartę Moja Biedronka.

Biedronka rozdaje pieniądze!

17 lutego przy okazji zakupów w Biedronce można zgarnąć vouchery! Przy zakupach za:

min. 349 zł z Kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka otrzymasz: voucher 35 zł do wykorzystania na kolejne zakupy za min. 99 zł w sklepach stacjonarnych Biedronka od poniedziałku do środy (19.02-21.02.2024 r 
min. 549 zł z Kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka otrzymasz: voucher 55 zł do wykorzystania na kolejne zakupy za min. 99 zł w sklepach stacjonarnych Biedronka od poniedziałku do środy (19.02-21.02.2024 r.) - informuje popularna sieć.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić