o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
EKO
|

Mówią, że stworzył COVID-19. Gates komentuje

300
Podziel się

Bill Gates postanowił się odnieść do teorii spiskowych, jakoby to on stał za pandemią koronawirusa. - Czy ludzie naprawdę w to wierzą? - dziwi się współzałożyciel Microsoftu.

Mówią, że stworzył COVID-19. Gates komentuje
(Getty Images)
bDUGaMOd

Bill Gates wyraził swoje zaskoczenie w wywiadzie dla agencji Reutera. Amerykański przedsiębiorca odniósł się nie tylko do teorii spiskowych na swój temat, lecz także na temat Anthony'ego Fauciego – głównego epidemiologa USA.

Jestem tym ogromnie zaskoczony. Mam nadzieję, że to się skończy – powiedział Gates o teoriach spiskowych.
bDUGaMOf

Gates zapowiada badania

Współzałożyciel Microsoftu przytoczył teorie spiskowe, zgodnie z którymi to on i Anthony Fauci stoją za wybuchem pandemii koronawirusa. Ich motywacją, jak twierdzą zwolennicy tych teorii, miałaby być chęć czerpania zysków finansowych oraz znalezienie pretekstu, aby podawać ludziom szczepionki zawierające mikroczipy.

Bill Gates przyznał, że trudno mu zrozumieć, jak ludzie mogą wierzyć w tak nieprawdopodobne historie. Zapowiedział, że spróbuje zgłębić zjawisko powstawania teorii spiskowych, a następie przeanalizować wpływ, który wywierają na społeczeństwa.

bDUGaMOl
Czy ludzie naprawdę w to wierzą? Musimy zgłębić ten temat i zrozumieć, jak takie teorie zmieniają zachowanie ludzi i jak możemy ograniczać ich powstawanie – powiedział Gates.
Zobacz także: Zobacz też: Uwierzyła nie tylko Edyta Górniak. 5 teorii spiskowych na temat koronawirusa
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDUGaMOG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(300)
Kamil
3 miesiące temu
Ciekawe czy teoria spiskowa nazwie kupno lini lotniczych i dofinansowanie who i koncernów medycznych. W ogóle wystarczy spojrzeć jak ten człowiek się zachowuje podczas wywiadów. Syndrom Boga.
Belmondo55
3 miesiące temu
Nawet gdyby to była prawda, to przecież nie powie tego przed kamerą
MEDIA
3 miesiące temu
Jedyne wiarygodne media to woda, prąd i gaz (znalezione w necie)
bDUGaMOH
ewa
3 miesiące temu
a kto współfinsuje laboratria i who i w jakim celu?
Mario
3 miesiące temu
Gates, Klaus Schwab i paru innych to największe zło na ziemi. Przygotowywanie akcji COVID trwało parę lat i nie zrobili tego ludzie z łapanki ale tacy jak Gates wpłacając kupę kasy na różne wpływowe instytucje i organizacje. Np. Imperial College London dostał od Gatsa 15milionów gdzie prof. Neil Ferguson modeluje statystyki w UK, to już wiecie dlaczego jest taka śmiertelność, po prostu statystyki muszą się zgadzać. Tak samo wpływanie kasą na Bigfarmę, WHO itd. Mają wszystkich w kieszeni. Nie dajmy się zwieść tej paranoji i manipulacji psychologicznej na naprawdę wysokim poziomie. Niestety demokracja przestała działać i pod pretekstem Covida przeradza się w totalitaryzm. Czołem wielkiej Polsce!!!
Najnowsze komentarze (300)
Bez cenzury
2 miesiące temu
To nie jest kwestia wiary, tylko faktów, dokumentów, finansowania, wypowiedzi pana Gatesa i prezentacji przedstawionych na forach ekonomiczny. Jak np. "Trzeba ograniczyć liczbę ludności na ziemi, bo zagraża to planecie i klimatowi" Bill Gates Jak wymienił jedno ze źródeł zagrożenia CO2 - właśnie ludzi na jednym z forum. Jak i inne jak wyszczepianiu całej populacji jako jedynej metodzie zapobieganiu się rozprzestrzenianiu się wirusów. Zupełnie nie naukowe podejście. Jak jedynej metodzie na radzenie sobie z wielodzietnością i biedą w niektórych krajach afrykańskich jest antykoncepcja i specyfiki na bezpłodność. Tak to są zalecenia fundacji Gatesów. I nie trudno się domyślić jak może wyglądać ograniczenie tych tzw. "teorii spiskowych" na temat B. Gatesa i WHO jak zastosowanie cenzury na portalach społecznościowych
rafsto72
3 miesiące temu
I tak wszyscy umrzemy i Bill też
Ok goldwing
3 miesiące temu
Górniak ma rację
Anonim
3 miesiące temu
Bądź co bądź teorię spiskowe się sprawdzają to wszystko jest nie spójne i nie logiczne ktoś robi sobie wojenkę gospodarczą psychologiczną bo dawno nie było wojny a na wojnie najlepiej się zarabia
turysta
3 miesiące temu
A Dlaczego do różnego rodzaju cudotwórców są kolejki i nazywa się ich nieraz nawet świętymi? Bo większość ludzi nie potrafi logicznie myśleć. Mało kto rozumie prawidłowo tylko najbardziej popularne teorie naukowe na chociaż podstawowym poziomie.
Zdr
3 miesiące temu
Zabić wszystkich Masonów, będzie w końcu spokój.
Milena
3 miesiące temu
W każdej plotce jest ziarnko prawdy. Ciekawe że na pandemii dorobili się krocie najbogatsi ludzie i stali się jeszcze bogatsi. Warto obejrzeć film gdzie ci najbogatsi wspomagają WHO ale ich fundację same wskazują gdzie mają trafić ich pieniądze, chore nieprawdaż
Koza
3 miesiące temu
To co kilka lat temu moglo wydawac sie nieprawdopodobne dzis jest realne wiec teorie jak je zwa spiskowe wcale nie musza byc spiskowe. Dzisiaj nie liczy sie czlowiek ale gromadzenie dobr.
bDUGaMOz
Jkl
3 miesiące temu
„ Musimy zgłębić ten temat i zrozumieć, jak takie teorie zmieniają zachowanie ludzi i jak możemy ograniczać ich powstawanie – powiedział Gates”. Czyli wprowadzi z rządami państw cenzurę na prawdę...
lolek
3 miesiące temu
Nie pisz ,,czy ludzie w to wierzą,,napisz :Skąd się dowiedzieli!!
Saneskobarr
3 miesiące temu
Oo231
Saneskobarr
3 miesiące temu
Oo231
Jolka b
3 miesiące temu
Sam mówił o depopulacji i działaniu w tym kierunku poprzez szczepienia, a teraz niby udaje , że szczepionka to zbawienie... zbawienie to tylko dla jego ochydnego działania względem ludzkości.
Red
3 miesiące temu
Każdy widzi ,że ta cała pandemia jest sztucznie naciągana. Jak również niszczenie gospodarki, to celowe działanie rządu.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić