Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Mówią, że stworzył COVID-19. Gates komentuje

299
Podziel się:

Bill Gates postanowił się odnieść do teorii spiskowych, jakoby to on stał za pandemią koronawirusa. - Czy ludzie naprawdę w to wierzą? - dziwi się współzałożyciel Microsoftu.

Mówią, że stworzył COVID-19. Gates komentuje
(Getty Images)

Bill Gates wyraził swoje zaskoczenie w wywiadzie dla agencji Reutera. Amerykański przedsiębiorca odniósł się nie tylko do teorii spiskowych na swój temat, lecz także na temat Anthony'ego Fauciego – głównego epidemiologa USA.

Jestem tym ogromnie zaskoczony. Mam nadzieję, że to się skończy – powiedział Gates o teoriach spiskowych.

Gates zapowiada badania

Współzałożyciel Microsoftu przytoczył teorie spiskowe, zgodnie z którymi to on i Anthony Fauci stoją za wybuchem pandemii koronawirusa. Ich motywacją, jak twierdzą zwolennicy tych teorii, miałaby być chęć czerpania zysków finansowych oraz znalezienie pretekstu, aby podawać ludziom szczepionki zawierające mikroczipy.

Bill Gates przyznał, że trudno mu zrozumieć, jak ludzie mogą wierzyć w tak nieprawdopodobne historie. Zapowiedział, że spróbuje zgłębić zjawisko powstawania teorii spiskowych, a następie przeanalizować wpływ, który wywierają na społeczeństwa.

Czy ludzie naprawdę w to wierzą? Musimy zgłębić ten temat i zrozumieć, jak takie teorie zmieniają zachowanie ludzi i jak możemy ograniczać ich powstawanie – powiedział Gates.
Zobacz także: Zobacz też: Uwierzyła nie tylko Edyta Górniak. 5 teorii spiskowych na temat koronawirusa
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(299)
dekoder
11 miesięcy temu
Christine Lagarde też to powiedziała a Katarina Barley chce nas wygłodzić a Tusk powiedział, że tu czuje odór a Unia wunder Leyen powiedziała, że w Polsce democracy is Strunk!
Bez cenzury
2 lata temu
To nie jest kwestia wiary, tylko faktów, dokumentów, finansowania, wypowiedzi pana Gatesa i prezentacji przedstawionych na forach ekonomiczny. Jak np. "Trzeba ograniczyć liczbę ludności na ziemi, bo zagraża to planecie i klimatowi" Bill Gates Jak wymienił jedno ze źródeł zagrożenia CO2 - właśnie ludzi na jednym z forum. Jak i inne jak wyszczepianiu całej populacji jako jedynej metodzie zapobieganiu się rozprzestrzenianiu się wirusów. Zupełnie nie naukowe podejście. Jak jedynej metodzie na radzenie sobie z wielodzietnością i biedą w niektórych krajach afrykańskich jest antykoncepcja i specyfiki na bezpłodność. Tak to są zalecenia fundacji Gatesów. I nie trudno się domyślić jak może wyglądać ograniczenie tych tzw. "teorii spiskowych" na temat B. Gatesa i WHO jak zastosowanie cenzury na portalach społecznościowych
rafsto72
2 lata temu
I tak wszyscy umrzemy i Bill też
Ok goldwing
2 lata temu
Górniak ma rację
Anonim
2 lata temu
Bądź co bądź teorię spiskowe się sprawdzają to wszystko jest nie spójne i nie logiczne ktoś robi sobie wojenkę gospodarczą psychologiczną bo dawno nie było wojny a na wojnie najlepiej się zarabia
turysta
2 lata temu
A Dlaczego do różnego rodzaju cudotwórców są kolejki i nazywa się ich nieraz nawet świętymi? Bo większość ludzi nie potrafi logicznie myśleć. Mało kto rozumie prawidłowo tylko najbardziej popularne teorie naukowe na chociaż podstawowym poziomie.
Zdr
2 lata temu
Zabić wszystkich Masonów, będzie w końcu spokój.
Milena
2 lata temu
W każdej plotce jest ziarnko prawdy. Ciekawe że na pandemii dorobili się krocie najbogatsi ludzie i stali się jeszcze bogatsi. Warto obejrzeć film gdzie ci najbogatsi wspomagają WHO ale ich fundację same wskazują gdzie mają trafić ich pieniądze, chore nieprawdaż
Koza
2 lata temu
To co kilka lat temu moglo wydawac sie nieprawdopodobne dzis jest realne wiec teorie jak je zwa spiskowe wcale nie musza byc spiskowe. Dzisiaj nie liczy sie czlowiek ale gromadzenie dobr.
Jkl
2 lata temu
„ Musimy zgłębić ten temat i zrozumieć, jak takie teorie zmieniają zachowanie ludzi i jak możemy ograniczać ich powstawanie – powiedział Gates”. Czyli wprowadzi z rządami państw cenzurę na prawdę...
lolek
2 lata temu
Nie pisz ,,czy ludzie w to wierzą,,napisz :Skąd się dowiedzieli!!
Jolka b
2 lata temu
Sam mówił o depopulacji i działaniu w tym kierunku poprzez szczepienia, a teraz niby udaje , że szczepionka to zbawienie... zbawienie to tylko dla jego ochydnego działania względem ludzkości.
Red
2 lata temu
Każdy widzi ,że ta cała pandemia jest sztucznie naciągana. Jak również niszczenie gospodarki, to celowe działanie rządu.
.....
2 lata temu
filantrop oddaje pieniądze na swoja fundacje i może sobie to odpisać od podatku. po czym fundacja rozdaje pieniądze (często w formie łapówki)na swoje cele wcale nie związane z dobroczynność. może się mylę?ale czy na pewno?to jest jawne nie płacenie na podatki pod przykrywka dobroci,działa niczym kościół tyle ze nie musi udawać uduchowionego
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić