Czy McDonald's jest otwarty 11 listopada? Rozwiewamy wątpliwości

0

Pojawiają się pytania, czy 11 listopada można zjeść w McDonald's. Niektórzy mają zagwozdkę, bo to przecież dzień wolny od pracy ze względu na Święto Niepodległości. Jak zatem wygląda sytuacja z popularną sieciówką?

Czy McDonald's jest otwarty 11 listopada? Rozwiewamy wątpliwości
McDonald's (Adobe Stock)

11 listopada to ważny dzień dla wielu Polaków. To oczywiście za sprawą Święta Niepodległości. Nie brakuje osób, które decydują się na uczestnictwo w różnych obchodach.

11.11.2022 to dzień wolny od pracy. Nieczynne są zatem sklepy i galerie handlowe. Funkcjonować mogą natomiast kawiarnie, cukiernie oraz restauracje, z czego korzysta McDonald's.

W Święto Niepodległości otwarte będą wolnostojące punkty tej sieciówki. Nie zjecie natomiast w restauracjach McDonald's mieszczących się w galeriach handlowych.

Szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej McDonald's. Dowiecie się z niej, czy dana restauracja jest otwarta w dniu 11 listopada, a poza tym sprawdzicie godziny funkcjonowania.

11 listopada, Święto Niepodległości. Gdzie na zakupy?

11 listopada obowiązuje zakaz handlu. Jest to równoznaczne z tym, że nie będzie szans na to, by zrobić zakupy w takich sklepach jak Aldi, Auchan, Biedronka, Carrefour, Dino, Kaufland, Lidl czy Netto.

Jeżeli nie musisz pilnie robić zakupów, poczekaj do soboty. 12 listopada znów otworzą się sklepy wspomnianych sieci.

W nagłych sytuacjach 11 listopada można udać się do sklepików osiedlowych lub sklepów typu Żabka czy Freshmarket. Przynajmniej część z nich powinna być otwarta. Działać mogą również sklepiki pokroju Carrefour Express.

Kołem ratunkowym mogą okazać się również stacje paliw. Znajdziemy tam m.in. niezbędne produkty spożywcze. Poza tym 11.11.2022 otwarte mogą być lokale gastronomiczne, cukiernie, kawiarnie, a także restauracje i kwiaciarnie.

Zobacz także: Kiedy pierwszy śnieg? Synoptyk mówi o prognozach
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić