aktualizacja 

Najpopularniejsza atrakcja w Dubaju bez biletu? Tiktoker zdradził sposób

40

Dubaj przyciąga rocznie miliony turystów z całego świata. Do jednej z najpopularniejszych atrakcji należy wejście na najwyższy budynek świata Burj Khalifa. Bilety wstępu nie należą do najtańszych. Jest jednak sposób, by nie płacić za bilet, a jednocześnie podziwiać Dubaj z 122 piętra.

Najpopularniejsza atrakcja w Dubaju bez biletu? Tiktoker zdradził sposób
Tiktoker zdradził sposób na podziwianie Dubaju z 122 piętra. (TikTok)

Mierzący 828 metry Burj Khalifa jest najwyższym budynkiem świata i jedną z dubajskich atrakcji, które koniecznie trzeba zobaczyć. Bilet wstępu to jednak spory wydatek, ceny zaczynają się od 508 zł.

Jak się okazuje jest sposób, by ominąć kolejki i nie płacić za bilet na Burj Khalifę, a jednocześnie podziwiać Dubaj z 122 piętra.

Wystarczy napisać e-mail z prośbą o rezerwację do restauracji zlokalizowanej na 122 piętrze budynku Atmosphere Lounge. Rezerwacji najlepiej dokonać na godzinę 7 lub 7:30, gdyż tylko w tych godzinach minimalna kwota rachunku to 100 dirhamów na osobę, czyli ok. 114 zł.

Widoki i miejsce robią ogromne wrażenie zwłaszcza, gdy jest tu pusto, cicho i spokojnie - podkreśla polski tiktoker o nicku @zycienawyjezdzie.

Za śniadanie, czyli komplet ciastek i kawę tiktoker zapłacił 124 dirhamy (ok. 142 zł). To o wiele taniej niż za bilet wstępu na najwyższy budynek na świecie Burj Khalifa.

Podsumowując, jeżeli chcecie idealnie rozpocząć swój dzień w Dubaju bez kolejek, bez biletu z przepiękną panoramą miasta i śniadaniem w ekskluzywnej restauracji odpowiedź jest tylko jedna - mówi podróżnik w nagraniu.

Tiktoker za dowód dołączył paragon z restauracji. Jak widzimy na rachunku, śniadanie dla 5 osób w restauracji kosztowało 616 dirhamów, czyli w przeliczeniu ok. 707 zł. Polak za cappucino zapłacił 44 dirhamy (ok. 50 zł) i 80 dirhamów (ok. 90 zł) za zestaw ciasteczek.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: "Polski Dubaj" kierunkiem na urlop. Niezwykłe miejsce w Polsce
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić