Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
DSM
|

Paragon z nadbałtyckiego baru. Za rybę jak za zboże, 130 zł za kilogram!

8
Podziel się

Rozkręcacie się! Kolejny paragon grozy od Czytelnika. Pan Jarek odwiedził bar na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. Trzeba przyznać, że piwo było dosyć tanie, ale cena za ryby... Można się przerazić.

Paragon z nadbałtyckiego baru. Za rybę jak za zboże, 130 zł za kilogram!
Paragon za rybkę znad morza. Knajpy na Wyspie Sobieszewskiej bardzo się cenią (o2.pl)
bEUPBSFx

Powiedzieć, że nad polskim morzem jest drogo, to jakby nic nie powiedzieć. Codziennie przesyłacie do nas paragony z nadbałtyckich restauracji, a my bez powodzenia próbujemy zebrać szczęki z podłogi. Nie inaczej było tym razem.

Bar na Wyspie Sobieszewskiej - brzmiała krótka wiadomość od Pana Jarka.
bEUPBSFz

I trzeba przyznać, że dłużej wypowiedzi nie potrzeba, bo ten paragon mówi sam za siebie. Pan Jarek i towarzysząca mu osoba zamówili dwie porcję ryb, dwie surówki, jedną porcję frytek lub ziemniaków oraz po jednym piwie na głowę. Można powiedzieć, że typowy obiad turystów nad polskim morzem. Ile za całość? 132 zł.

W wakacje ruszamy z akcją #pokażparagon. Wysyłajcie nam swoje "paragony grozy" lub "paragony łagodności". Piszcie do nas przez dziejesie.wp.pl

Cena za ryby powala na kolana

Nie da się ukryć, że frytki, surówki i piwo są w bardzo korzystnej cenie, po 8 zł. Ceny ryb jednak to zupełnie inna historia. Za kilogram pstrąga lub flądry restauracja życzy sobie 90 zł. Klienci dostali blisko półkilogramową porcję i zapłacili za nią odpowiednio 43 zł.

bEUPBSFF

Kolejna ryba to jeszcze większy koszt. Aż 130 zł za kilogram łososia, sandacza lub turbota. Klient otrzymał porcję 0,38 kg i zapłacił 49 zł. To już polędwicę wołową można dostać taniej!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUPBSGa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(8)
Pol
5 miesięcy temu
K.. ludzie tracą pracę albo pracują za 2000 z kawałkiem więc k.. pytam się kogo stać na jazdę nad może za co z czego odłożyć przy takiej rosnącej inflacji i chirendalnych rachunkach za wszystko k.. snoby jeździcie to płaczcie i płaćcie szlak człowieka trafia
Lech
5 miesięcy temu
Po co kupowałaś?
RafalzWawy🤗
5 miesięcy temu
Ja polecam wyborcom moim tym inteligentnym🤭świeżą rybke z wisly jest tak świeżą że aż szron zostaje na zębach! A do tego frytki z ziemniaczkow z pod bialegostoka tam wywoze warszawskie 💩 i do tego suroweczka z bałtyckich sinic❗
bEUPBSGb
gość
5 miesięcy temu
Dorsz oceaniczny kosztuje chyba ponad 140 zł za kg, nie chcesz to nie kupuj, można śledzika z Biedronki. Dostają 500+ i oczekują chyba jeszcze dodatkowej dopłaty,żenada.
Marqs
5 miesięcy temu
Typowy Janusz od razu przelicza ile to by za to nie kupił Harnasi i karkówek na grila.
heh
5 miesięcy temu
Dagmaro, które zboże kosztuje 130 zł za kilogram? "Za rybę jak za zboże, 130 zł za kilogram!"
A które
5 miesięcy temu
zboże kosztuje 130 zł za kilogram ?
Arek
5 miesięcy temu
Nie przesadzajcie można też kupić w bierze ślę skoro się jedzie nad morze i ma tylko bon to może być trochę nieswojo
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić