Pierwsze w Polsce targi... rozwodowe. Odbędą się w Poznaniu

10

Co jakiś czas w różnych miastach w Polsce organizowane są targi ślubne. Narzeczeni chętnie odwiedzają tego typu miejsca, by dowiedzieć się, co jest obecnie modne. O targach rozwodowych w Polsce mało kto jednak słyszał. Pierwsza edycja tego wydarzenia odbędzie się już 12 listopada w Poznaniu. Następna w styczniu w Warszawie.

Pierwsze w Polsce targi... rozwodowe. Odbędą się w Poznaniu
Targi rozwodowe w Polsce / Zdjęcie ilustracyjne. (Pixabay)

Targi rozwodowe odbędą się już 12 listopada o 11.00 w hotelu Mercure Poznań Centrum. Organizatorzy targów, chcą wesprzeć osoby, które są w trakcie rozstania z partnerem / partnerką.

Założeniem targów jest pomoc osobom, przechodzącym przez to bolesne czy wręcz traumatyczne przeżycie, aby w możliwie łagodny, jak najmniej stresujący sposób odnalazły się w nowej sytuacji. Niestety nikt nie nauczył nas jak przejść przez ten trudny czas dlatego "Przejdźmy to razem" - wyjaśniają organizatorzy targów.

Media, reklama, zakupy- Twoja opinia jest dla nas ważna. Wypełnij ankietę i wypowiedz się już dziś.

Podczas targów ofertę zaprezentują specjaliści z wielu branż m.in: adwokaci, notariusze, mediatorzy, psychologowie, psychiatrzy, dietetycy, ośrodki uzależnień, agencje detektywistyczne, ochroniarskie, nieruchomości, deweloperzy, styliści, wizażyści, firmy cateringowe, restauracje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Siostra Krupy komentuje jej rozwód: "Może wrócą do siebie"

Przez cały czas trwania Targów Rozwodowych będą odbywać się prelekcje, panele dyskusyjne, prezentacje. Wspierać odwiedzających będą goście specjalni.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które poszukują pomocy i wsparcia w tym trudnym momencie życia. Rozwodzisz się potrzebujesz i pomocy, wsparcia profesjonalistów? Koniecznie odwiedź Targi Rozwodowe! - zachęcają do przyjścia organizatorzy targów.

Kolejne targi rozwodowe "Przejdźmy to razem" odbędą się 14 stycznia na ul. Grzybowskiej 63 w Warszawie.

Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić