Pokazała paragon ze smażalni we Władysławowie. Aż ciężko w to uwierzyć

752

Połowa wakacji już za pasem, ale niektórzy nadal zastanawiają się, gdzie spędzić zbliżający się urlop i nie wydać całej wypłaty. Dla takich osób pomocny może okazać się ten "paragon łagodności". Jak się okazuje, nie we wszystkich nadmorskich kurortach za obiad trzeba wydać fortunę.

Pokazała paragon ze smażalni we Władysławowie. Aż ciężko w to uwierzyć
Internautka podzieliła się paragonem znad morza, który zaskakuje niską kwotą (Facebook)

Sezon urlopowy w pełni. Z uwagi na wprowadzane za granicą lockdowny i sprzyjającą pogodę w kraju, Polacy tłumnie ruszyli nad polskie morze. Z tego powodu też ostatnio wiele mówi się o wysokich cenach posiłków nad Bałtykiem. "Paragony grozy" biją rekordy popularności w mediach.

Paragon łagodności z Władysławowa

Tym razem już po raz kolejny urlopowicz był zaskoczony ceną za obiad w polskim kurorcie, ale... pozytywnie. "Paragony łagodności" pokazują na szczęście, że nie w każdej nadmorskiej restauracji trzeba zostawić połowę pensji.

Ten "łagodny rachunek" pochodzi z popularnego turystycznego miasta, Władysławowa. Podzieliła się nim członkini jednej z gastronomicznych grup na Facebooku. W poście zachwala jedną z tamtejszych smażalni.

Posiłek nad morzem. Dorsz za bezcen

Coś fantastycznego, ryba soczysta, ogromna, świeże frytki, 3 rodzaje surówek...porcje takie, że ledwo wielki chłop przeje! I to za całe 27 zl - napisała kobieta.

Jak widać na paragonie, urlopowiczka zamówiła dwa zestawy obiadowe z dorszem i dodatkami oraz napój i piwo z sokiem. Za wszystko zapłaciła jedyne 69 zł. W porównaniu z doniesieniami niektórych rozczarowanych klientów innych restauracji, to naprawdę niewiele za obfity obiad nad morzem.

Ludzie tak mówią, że jest bardzo drogo, że 100 zł to mało, a porcje tez małe... tu pokazujemy paragon z piwem i colą. Duży wybór ryb oraz innych dań, z ogromnymi porcjami za świetne ceny - dodaje.

W wakacje wystartowaliśmy z akcją #pokażparagon. Wysyłajcie nam swoje "paragony grozy" lub "paragony łagodności". Piszcie do nas przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: "Odkłamujemy Bałtyk". Burmistrz Mielna uderza w "paragony grozy"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić