Cena żurku zwala z nóg. Wynajęła w Zakopanem "pokój w opcji bieda"

581

Popularna testerka z TikToka wybrała się ostatnio do jednego z hoteli w Zakopanem. Za dobę w 4-gwiazdkowym hotelu z widokiem na tatrzańską panoramę w opcji "bieda" zapłaciła 749 zł. Tiktokerka szczegółowo opisała swój pobyt w tym hotelu.

Cena żurku zwala z nóg. Wynajęła w Zakopanem "pokój w opcji bieda"
Za dobę w hotelu 4-gwiazdkowym Aga zapłaciła 749 zł. (TikTok)

Agnieszka znana na TikToku jako @agatestuje testuje jedzenie w różnych restauracjach w Polsce. Poleca również miejsca, które jej zdaniem warto odwiedzić. Ostatnio wybrała się do 4-gwiazdkowego hotelu w Zakopanem.

"4 gwiazdkowy klimatyczny hotel w Zakopanem z nowoczesnym wnętrzem słynie z luksusu i fantastycznego widoku na tatrzańską panoramę" - czytamy na stronie hotelu.

Pokazała pokój za 749 zł za dobę

Tiktokerka opublikowała na swoim kanale dwa filmiki z pobytu w zakopiańskim hotelu. W pierwszym z nich opowiada i pokazuje, jak wygląda hotel i pokój w tańszej opcji za 749 zł za dobę. Testerka za 3-dniowy pobyt zapłaciła 2247 zł. Co było wliczone w tę cenę?

Dość skromny pokój, jeżeli chcecie lepszy należy dopłacić ok. 200 zł za dobę. Duże i przepiękne spa ze strefą VIP - wylicza Aga w nagraniu.

Testerka nie była jednak zadowolona z obsługi hotelu. "Niezbyt miła obsługa, która mam wrażenie pracuje tam za karę" - słyszymy w nagraniu. W kolejnym nagraniu testerka skupiła się na hotelowej restauracji.

Pokój w opcji bieda już widzieliście. Tak, warto dopłacić do wersji deluxe, teraz zabieram was do restauracji - mówi autorka nagrania.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Testerka była bardzo zadowolona z posiłku w tym lokalu. "Jadłam tam najlepszego pstrąga na świecie" - mówi Aga. Niestety znowu zawiodła obsługa, która nie doliczyła należnego testerce rabatu.

Na pobyt wykupiliśmy pakiet pełen relaksu, co oznaczało, że będziemy mieć zniżkę do restauracji. Przed płatnością, oczywiście poinformowałam, że mam tę zniżkę. Paragon przyszedł bez zniżki, a obsługa poinformowała, że już się nie da tego zmienić, bo goście często mówią o zniżce, a później po prostu nie mają. No comments - relacjonuje tiktokerka.

"Po ciężkim bojach obsługa zaproponowała 20 proc. zniżki, czyli taka rekompensata, żeby nie stracili, bo za 10 proc. zapłaciliśmy tego dnia, a kolejne 10 i tak nam przysługiwało" - dodaje.

Testerka opublikowała w nagraniu zdjęcie paragonu z hotelowej restauracji. Jak widzimy za żurek z grzybami tiktokerka zapłaciła 32 zł, a za tatar z polędwicy wołowej 52 zł. Pstrąg smażony, który tak bardzo smakował autorce nagrania, kosztował w zakopiańskiej restauracji 72 zł. Za pierś z kurczaka testerka zapłaciła 65 zł. Cola w tym lokalu kosztuje 11 zł, a wino grzane 22 zł.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Mieszkał w hotelu przez miesiąc. Straszne, co po sobie zostawił
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić