aktualizacja 

Poseł poszedł do Action. "Chyba przesada". Aż chwycił za telefon

580

Boże Narodzenie za nami, a na horyzoncie widać już karnawał. W niektórych sklepach jednak zamiast serpentyn na półkach pojawił się inny, nietypowy asortyment. Podczas zakupów zaskakującej obserwacji dokonał poseł Marcin Józefaciuk. Zrobione przez niego zdjęcia wywołały burzę w sieci.

Poseł poszedł do Action. "Chyba przesada". Aż chwycił za telefon
Zaskakujący widok w sklepie. Poseł musiał zrobić zdjęcie (Facebook, Wikimedia Commons)

Sklepy często wyprzedzają rzeczywistość, na kilka tygodni przed czasem wystawiając sezonowy asortyment. Sieć Action chyba jednak rozpędziła się aż za bardzo, a przynajmniej tak uważają internauci.

Burzę w mediach społecznościowych wywołały zdjęcia zrobione przez posła PO posła Mariana Józefaciuka. Na fotografiach widzimy półki wprost uginające się od... wielkanocnych dekoracji.

Na sklepowych regałach znalazły się zajączki, kolorowe jajka, pisklęta, ozdobne koszyczki i mnóstwo sezonowych słodyczy. Trzeba przyznać, że widok jest dość nietypowy jak na grudzień.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Powrót handlu w niedziele. "Niech sami sprzedają"
Święta, święta i po świętach. Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta. Umarł król, niech żyje król. Chwila po wigilii a zające już wystawione. Chyba przesada trochę - polityk napisał w poście na Facebooku.

Szok w sklepie. Internauci ostro o działaniach Action

Internauci podzielają niezadowolenie posła. Pod postem Józefaciuka pojawiło się mnóstwo komentarzy. Większość zabierających głos osób uważa, że Action przesadziło z terminem zmiany asortymentu.

No kurczę, Walentynki pominęli...
Rok temu było podobnie, coś pamiętam... Po Wielkanocy od razu bodajże półka z Halloween.
Jeszcze jednymi Świętami się nie nacieszyliśmy! Przez takie marketingowe "chwyty" człowiek ma wrażenie, że czas płynie jeszcze szybciej! Słabe!
Olaboga... Jeszcze Mikołaj dobrze nie ostygł... - piszą użytkownicy Facebooka.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić