Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 

Ta promocja w Biedronce to hit. Dostaniesz 12 piw gratis. Jest jeden warunek

85

Już w najbliższą sobotę 8 sierpnia wielka promocja na piwo w Biedronce 12+12, czyli "Oszczędzaj połowę". Oznacza to, że kupując 12 sztuk piwa w butelce, kolejne 12 otrzymamy gratis. Chętnych na pewno nie zabraknie.

Ta promocja w Biedronce to hit. Dostaniesz 12 piw gratis. Jest jeden warunek
Promocja piwa w Biedronce (Getty Images, Maciej Luczniewski, NurPhoto)

Biedronka. Promocja na piwo 12+12

W sobotę 8 sierpnia w Biedronce będzie można kupić aż 24 butelek piwa, płacąc jednak tylko za 12 sztuk. Promocja "Oszczędzaj połowę" to okazja, z której z pewnością skorzystają wszyscy smakosze piwa.

Promocja na piwo 12+12 będzie obowiązywała tylko w sobotę 8 sierpnia. Aby z niej skorzystać, trzeba będzie mieć przy sobie kartę "Moja Biedronka". Promocja na piwo będzie bowiem dotyczyć tylko tych zakupów, podczas których zostanie okazana karta "Moja Biedronka".

Promocja na piwo 12+12 w Biedronce. Które piwa będą w promocji?

Promocja na piwo 12+12 ma dotyczyć piwa butelkowego: Żywiec, Desperados, Caarlsberg, Somersby, Karmi, Heineken, Corona. Kupisz 12 butelek, a dodatkowe 12 dostaniesz za darmo.

Promocja na piwo 12+12 w Biedronce najprawdopodobniej będzie to promocja limitowana. Na jednym paragonie nie będzie mogło być więcej niż 24 piwa, czyli jedna osoba będzie mogła kupić tylko 12 piw i 12 otrzyma gratis.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić