Tyle płacą w Biedronce. Podano wysokość nagrody rocznej. Zaskoczeni?

25

Biedronka to jeden z najpopularniejszych dyskontów w Polsce. Jak wynika z ostatnich danych, sieć sklepów zatrudnia w Polsce ponad 80 tys. osób. A na jakie wynagrodzenie i premie mogą liczyć pracownicy Biedronki? Wszystko zależy od zajmowanego stanowiska i stażu pracy. Poniżej publikujemy konkretne stawki.

Tyle płacą w Biedronce. Podano wysokość nagrody rocznej. Zaskoczeni?
Zdjęcie ilustracyjne. (Google Maps)

Na początku styczna br. właściciel sieci sklepów Biedronka - firma Jeronimo Martins Polska - stał się największym pracodawcą w Polsce. - Jesteśmy dumni, że jesteśmy największym pracodawcą w Polsce, natomiast liczymy się z tym, że spoczywa na nas odpowiedzialność nie tylko za naszych pracowników, ale również ich rodziny - informował Jarosław Sobczyk, dyrektor personalny i członek zarządu sieci Biedronka.

Stabilne zatrudnienie to wartość, która oferujemy każdemu, kto już jest częścią naszej załogi lub zdecyduje się do niej dołączyć, a regularne podwyżki pensji są naszym priorytetem. To dzięki zaangażowaniu naszych ludzi możemy wspólnie osiągać sukcesy - podkreślił Sobczyk.

Jak czytamy na stronie internetowej Biedronki, sieć sklepów posiada jasny system wynagrodzeń. Każdy pracownik wie, jakie premie i nagrody wchodzą w skład pensji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: UOKiK i kara dla Biedronki. Chróstny: Nie uwziąłem się na ten dyskont

Od lipca 2023 r. wynagrodzenie na stanowisku sprzedawcy kasjera wynosi od 4050 do 4700 zł brutto miesięcznie w pierwszym roku pracy.

W Biedronce możesz pracować również na stanowisku pracownika sklepu lub kasjera – wynagrodzenie pracowników na tych stanowiskach waha się w granicach 4000 – 4550 zł brutto miesięcznie na początek, ze względu na okrojony zakres obowiązków. Zarobki w Biedronce obejmują:

  • płacę zasadniczą,
  • nagrodę za obecność,
  • miesięczną premię, zależną od poziomu realizacji budżetu i procedur operacyjnych.

Miesięczne pensje w Biedronce to nie wszystko. Zatrudnieni mogą liczyć również na:

  • Wypłatę dodatków za wszystkie przepracowane nadgodziny, godziny nocne oraz dodatku za pranie odzieży roboczej.
  • Nagrodę roczną – w 2023 roku wyniosła ona 3750 zł brutto.
  • Podwyżki stażowe po roku oraz po 3 latach pracy.
  • Inne świadczenia finansowe, min. 2 raz w ciągu roku, w postaci e-kodów czy voucherów. W roku 2022 przyznaliśmy naszym pracownikom we wrześniu dodatkową nagrodę uznaniową w wysokości 1500 zł brutto, a w grudniu także dodatkowe rabaty do wykorzystania na zakupy w Biedronce w wysokości 1000 zł.

Ponad 20 programów wsparcia dla pracowników i ich rodzin (paczki świąteczne, wyprawki dla noworodków, wyprawki dla pierwszaków, kolonie letnie i obozy językowe dla dzieci, pożyczki, zapomogi i wiele innych).

Z kolei wynagrodzenie na stanowisku magazyniera waha się w granicach 4400 – 6920 zł brutto miesięcznie na początek.

Na stanowisku starszego sprzedawcy kasjera wynagrodzenie wynosi 4050 – 4700 zł brutto miesięcznie i obejmuje płacę zasadniczą, nagrodę za obecność oraz miesięczną premię, której wysokość zależy od poziomu realizacji budżetu i procedur operacyjnych. Za każdą przepracowaną godzinę kierowniczą przysługuje dodatek godzinowy.

Zatrudnieni na stanowisku zastępcy kierownika sklepu zarabiają w granicach 4550 – 6500 zł brutto miesięcznie. Kierownik sklepu pobiera od 5800 do 8800 zł brutto miesięcznie.

Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić