Ubrał się tak do McDonald's. Został wyrzucony, bo "przeraził gości"

25

James Graham był w szoku po wizycie w brytyjskim McDonald's. Mężczyzna został wyrzucony z lokalu za swój... strój. Miał przerazić gości, bo do baru szybkiej obsługi wszedł boso.

Ubrał się tak do McDonald's. Został wyrzucony, bo "przeraził gości"
Ubrał się tak do McDonald's. Został wyrzucony, bo "przeraził gości" (GETTY, Mike Kemp)

Do zdarzenia doszło w mieście Bexhill w Wielkiej Brytanii. James Graham został wyrzucony z McDonald's po tym, jak goście zauważyli, że nie ma butów. Obsługa wyprosiła go z lokalu chwilę po zamówieniu jedzenia.

Mężczyzna prowadzi nietypowy tryb życia. Na co dzień chodzi bez butów. Boso przebiegł nawet 20 maratonów. Jak pisze "The Mirror", mężczyzna zamówił jedzenie i wyproszono go z lokalu chwilę po tym, jak zajął miejsce, by skonsumować swoje zamówienie.

Zajmując się swoimi sprawami, po prostu usiadłem i czekałem na obsługę stołu, kiedy jeden z pracowników obsługi podszedł i powiedział, że nie mogę tam być bez butów - relacjonuje Graham.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: USA: Znalazł robaka w kanapce z McDonalda

Ubrał się tak do McDonald's. Został wyrzucony, bo "przeraził gości"

Mężczyzna był zdziwiony prośbą pracownicy McDonald's. Zapytał, dlaczego ma opuścić restaurację. - Bez butów, bez koszuli, bez obsługi - miała odpowiedzieć.

Na to powiedziałem jej, że to stare powiedzenie z czasów hipisów w USA, które ograniczało ludziom chodzenie do wielu miejsc - opowiada bosy klient.

James Graham przyznał, że nieprzyjemny incydent jest "trochę głupi". Zauważył, że siedział tuż obok placu zabaw, który był pełen bawiących się bosych dzieci. Wysłał nawet wiadomość do centrali McDonald's z prośbą o wyjaśnienie.

Myślę, że to dziwne podejmować takie decyzje w ułamku sekundy, kiedy nie wyrządzam nikomu krzywdy.

Rzecznik McDonald's zabrał głos w sprawie. W oświadczeniu zaznaczył, że McDonald's chce tworzyć przyjazne środowisko dla wszystkich klientów.

Zespół Bexhill poinformował klienta, że dla jego własnego bezpieczeństwa i komfortu innych gości wszyscy klienci proszeni są o noszenie obuwia w restauracji - cytuje rzecznika "The Mirror".
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić