Robert Czykiel| 

Żabka wprowadza nową opcję dla klientów. Idealna na czas koronawirusa

106

Polacy coraz częściej robią zakupy online. Dlatego Żabka zdecydowała się nawiązać współpracę z Uber Eats, dzięki czemu klienci dostaną zakupy prosto do domu. Na razie tylko w dwóch miastach.

Żabka wprowadza nową opcję dla klientów. Idealna na czas koronawirusa
sklep żabka (money.pl, Rafał Parczewski)

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wielu Polaków przerzuciło się na zakupy online. Dzięki temu bez wychodzenia z domu można zamówić potrzebne produkty. W takim rozwiązaniu potencjał dostrzegają największe sieci sklepów, które coraz częściej wprowadzają taką opcję dla klientów.

Żabka z zakupami online

Teraz Żabka poszerza swoją ofertę. Kiedy w sklepach obowiązywały surowe obostrzenia, klienci mogli zamówić zakupy przez internet, a następnie odebrać je w pobliskim sklepie. Nowa opcja sprawi, że produkty dostaniesz prosto do domu.

Żabka nawiązała współpracę z Uber Eats. Zamawiając zakupy przez internet, kurierzy dostarczą je prosto pod drzwi. Wystarczy skorzystać z aplikacji lub strony Uber Eats.

Zobacz także: Koszyki i wózki w marketach. Siedlisko groźnych bakterii
To kontynuacja pilotażu dotychczasowej usługi "Żabka do domu", którą uruchomiliśmy kilka miesięcy temu. Dzięki usłudze klienci z Warszawy i Poznania, a niebawem z kolejnych miast, będą mieć zapewniony szybki dostęp do ulubionych produktów z oferty Żabki i przekąsek na ciepło Żabka Café. Produkty mogą zamawiać przez aplikację, a zakupy będą dostarczane nawet w pół godziny – mówi Tomasz Blicharski, wiceprezes zarządu firmy Żabka Polska.

Na razie taką możliwość dostaną tylko mieszkańcy Warszawy oraz Poznania. Żabka jednak będzie sukcesywnie powiększać listę miast, w których będzie można zrobić zakupy online.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić