Zapłaciła 1200 zł za dobę. "Cuchnąca sprawa w Zakopanem"

31

Tiktokerka @wyzszy_instytut_smaku wybrała się ostatnio do Zakopanego (woj. małopolskie). Wynajęła tam pokój w pewnym pięciogwiazdkowym hotelu. Choć zapłaciła za niego fortunę, to nie wszystko poszło po jej myśli. "Cuchnąca sprawa" - podpisała swoje wideo na chińskiej platformie. Widzowie nie kryli zdziwienia.

Zapłaciła 1200 zł za dobę. "Cuchnąca sprawa w Zakopanem"
Wynajęła pokój w hotelu w Zakopanem. Jedno ją zdziwiło. (TikTok, @wyzszy_instytut_smaku)

Tiktokerka @wyzszy_instytut_smaku (AGATESTUJE_) ma własne konto na chińskiej platformie, gdzie śledzi ją aktualnie już ponad 165 tysięcy użytkowników. Kobieta nagrywa filmiki, w których recenzuje między innymi różne restauracje i hotele. Teraz pojechała na Podhale.

To jeden z najdroższych hoteli w Zakopanem. Do tej pory byłam zadowolona z każdego pobytu tam - rozpoczęła Tiktokerka.

Wynajęła drogi pokój w Zakopanem. Jedno ją bardzo zaskoczyło

Tym razem stało się inaczej. Kobieta niczego nie ukrywała. Wszystko dokładnie przedstawiła w swoim wideo. Zaznaczyła, że pokój nr 228, jaki wynajęła, miał dwa poziomy. Wydała na niego 1200 zł za dobę. "W sezonie potrafi on kosztować miliony monet" - podała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mieszkał w hotelu przez miesiąc. Straszne, co po sobie zostawił
(...) w dolnej łazience była mocno wyczuwalna nuta, która do złudzenia przypominała zapach pleśni. Po zgłoszeniu tego obsłudze, dostałam taką radę, że najlepiej będzie otworzyć okno - tłumaczyła.

Tiktokerka zastosowała się do porady. Pomogło, ale niestety nie na długo. "Po zamknięciu okna zapach stawał się tak intensywny, że był nie do zniesienia. Przyznacie jednak, że po pięciogwiazdkowym hotelu nawet należy spodziewać się czegoś więcej" - wytknęła.

Filmik wyświetlono już ponad 114 tysięcy razy. Widzowie z chęcią go komentowali. "Za darmo bym nie chciała" - pisała jedna użytkowniczka. "I w takiej sytuacji? Oddają pieniądze czy proponują zamianę?" - dopytywała następna. "Skąd tyle kasy na taki hotel?" - zastanawiała się kolejna osoba.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić