aktualizacja 

Zarobki przedstawicieli Thermomixa. Lepiej usiądźcie

104

Thermomix to wszechstronne urządzenie kuchenne, które umożliwia gotowanie i przygotowywanie różnorodnych posiłków. Jednak jego wysoka cena sprawia, że nie każdy może sobie na niego pozwolić. A ile zarabiają przedstawiciele Thermomixa? Najlepsi mogą osiągać zarobki sięgające nawet kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie.

Zarobki przedstawicieli Thermomixa. Lepiej usiądźcie
Ile aktualnie kosztuje Thermomix? (Pixabay, Pixabay)

Thermomix to wielofunkcyjne urządzenie kuchenne firmy Vorwerk, wprowadzone na rynek w 1995 roku. Znane jest na całym świecie z tego, że w bardzo łatwy sposób można przygotować w nim wiele dań.

Jego największą zaletą jest oszczędność miejsca i czasu, co czyni go popularnym wyborem wśród osób o ograniczonej przestrzeni kuchennej i tych, którzy cenią sobie automatyzację procesów gotowania.

Ze względu na rozbudowane funkcje, Thermomix jest stosunkowo drogim urządzeniem, co czyni go znacznym wydatkiem dla wielu osób. Czy warto go kupić? Decyzja zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji. Thermomix zapewnia przede wszystkim szybkie i proste przygotowanie potraw. Z drugiej strony, jeśli gotowanie nie jest twoją pasją, zakup może okazać się nieopłacalny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tefal Cook4Me Touch Pro: wszystko mający kuchenny pomocnik

Ile kosztuje Thermomix w 2024 roku?

Jeszcze na początku 2023 roku Thermomix kosztował 5745 zł. Jak informuje portal Interia Biznes, aktualny koszt sprzętu wynosi 6455 złotych. W tej cenie otrzymujemy urządzenie wraz z zestawem akcesoriów, które obejmują koszyczek, miarkę, motylek, osłonę przed rozpryskiwaniem, przystawkę Varoma oraz książkę kucharską "Proste pomysły".

W cenie zawarty jest darmowy dostęp do tysięcy przepisów na platformie Cookidoo przez 6 miesięcy. Po tym okresie roczny abonament do przepisów wynosi 199 zł. Istnieją również inne promocje, które wydłużają dostęp do platformy. Jak przekazuje Interia, jest to możliwe "gdy zorganizujesz prezentację Thermomiksa, podczas której co najmniej jedna osoba zdecyduje się na jego zakup".

Zarobki przedstawicieli Thermomixa

Według informacji podanych na stronie Vorwerk, średnie miesięczne zarobki przedstawicieli Thermomiksa mogą wahać się od kilkuset złotych do kilkunastu tysięcy złotych. Jak informuje Interia Biznes, zarobki przedstawicieli zależą od kilku czynników, takich jak liczba sprzedanych urządzeń, zaangażowanie w pracę oraz struktura wynagrodzeń oferowana przez firmę Vorwerk. Wynagrodzenia przedstawicieli opierają się głównie na systemie prowizyjnym.

Przedstawicielem Thermomixa może zostać osoba, która przejdzie kilka etapów szkoleń. Najważniejszym wymaganiem jest zainteresowanie gotowaniem oraz umiejętność nawiązywania dobrych relacji z ludźmi. Osoby, które chcą zostać przedstawicielami, muszą najpierw wypełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie Vorwerk. Potem przedstawiciel firmy się z nim skontaktuje i przedstawi dalsze kroki rekrutacyjne.

Autor: MAWI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić