Bibliotekarka spod Torunia wielką szczęściarą. Zgarnęła potężną kasę!

3

Piękne chwile przeżywa mieszkanka Zakrzewka (woj. kujawsko-pomorskie). Bibliotekarka z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu postanowiła wystąpić w popularnym teleturnieju, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Dopisało jej szczęście i zgarnęła pokaźną nagrodę.

Bibliotekarka spod Torunia wielką szczęściarą. Zgarnęła potężną kasę!
Zdjęcie poglądowe (Getty Images, Jan Zwoliński)

W odcinku "Koła Fortuny", który został wyemitowany 26 lutego, pani Katarzyna toczyła rywalizację z dwoma przeciwnikami: panem Andrzejem i panem Marcinem. Bibliotekarka UMK, która pochodzi z Zakrzewka, nie ukrywała, że chciałaby wygrać pieniądze, za które mogłaby udać się w nieodkryte miejsca w Polsce. Podkreślała, że chętnie odwiedziłaby choćby Kazimierz Dolny.

Pani Katarzyna łatwo nie miała. W pewnym momencie trafił jej się nawet "bankrut". Ostatecznie jednak dotarła do wielkiego finału. Zameldowała się w nim z dorobkiem 7500 złotych.

Na tej fazie zmagań miała do odgadnięcia hasło z kategorii "powiedzenie". Nie było to dla niej większym problemem. Słusznie wskazała "Nie lada wyzwanie".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zawód gracz. "Są przypadki, że zarabiają i po 40 tys. euro miesięcznie"

"Koło Fortuny". Wielka kasa dla bibliotekarki

W wylosowanej kopercie pojawiła się nagroda główna w postaci 100 tysięcy złotych! Mieszkanka Zakrzewka zgarnęła zatem w sumie 107500 zł. Kobieta była przeszczęśliwa.

Przyjechałam pociągiem. Mam nadzieję, że wracając, nie przegapię swojej stacji - mówiła rozemocjonowana, cyt. za "Super Express".

Teleturniej "Koło Fortuny" jest oparty na amerykańskim formacie "Wheel of Fortune". "Pierwszym prowadzącym był Wojciech Pijanowski. Później przewinęli się m.in. Stanisław Mikulski, Jerzy Bończak i Krzysztof Tyniec. Po wznowieniu teleturnieju w 2017 roku prowadzącymi byli Rafał Brzozowski i Izabella Krzan, a od 2019 roku – Norbi i Izabella Krzan" - zauważono na vod.tvp.pl.

Teleturniej gwarantuje wielkie emocje, cenne nagrody i dobrą zabawę. Współczesna scenografia, formuła wzbogacona o akcenty muzyczne w wykonaniu obecnego w studio bandu składa się na nowoczesne, dynamiczne show łączące elementy rywalizacji i dobrej rozrywki - podkreślono.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić