Czystki w TVN. Dorota Wellman nie gryzła się w język

13

Dorota Wellman udzieliła wywiadu, w trakcie którego zdecydowała się na szczery komentarz w sprawie rewolucji w "Dzień dobry TVN". Absolutnie nie gryzła się w język i wprost wyznała, co było jej potrzebne.

Czystki w TVN. Dorota Wellman nie gryzła się w język
Marcin Prokop, Dorota Wellman (Licencjodawca, AKPA)

Już od 16 lat Dorota Wellman i Marcin Prokop tworzą prezenterski duet w "Dzień dobry TVN". Wcześniej natomiast występowali razem w śniadaniowym programie TVP.

Gdy kilka tygodni temu rozpoczęły się czystki w TVN, fani odetchnęli z ulgą, że ta para przetrwała. Wówczas pracę straciło sześciu lubianych prezenterów, tj. Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme, Anna Kalczyńska, Filip Chajzer i Andrzej Sołtysik.

Dorota Wellman uważa, że zmiany w śniadaniówce TVN jak najbardziej były potrzebne. - My za każdym razem, gdy zaczyna się sezon, przychodzimy naładowani chęcią pracy. My jesteśmy chorzy na tę pracę, uwielbiamy ją, ten program, jego zmienność, ilość gości i wszystko, co się z nim wiąże. Faktycznie potrzebowaliśmy zmiany, jak wszyscy potrzebujemy zastrzyku nowości - podkreśliła w rozmowie z reporterką TVN.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Ślubne pogotowie Izabel Janachowskiej". Agnieszka nie zaprosiła swojej mamy na ślub

Wellman zachwycona zmianami

Premierowa odsłona "Dzień dobry TVN" została nadana 3 września 2005 roku. Poprowadzili ją Kinga Rusin i Marcin Meller. Wellman i Prokop do zespołu prowadzących dołączyli natomiast w 2007 roku. Para przeżyła już trochę zmian w studiu. Ta ostatnia bardzo spodobała się Dorocie.

Po pierwsze mamy absolutnie nowe studio. Może lokalizacja jest ta sama, ale studio zostało zupełnie zmienione. Jest dużo powietrza, przestrzeni, jest nowoczesne, pełno światła - oceniła.

Nie ukrywała też, że razem z Prokopem wyczekuje pojawienia się nowej pary prowadzących. - Po drugie zmienił się skład osobowy naszej ekipy. Czekamy na wybór kolejnej pary, bo wiemy, że nowa para ma także się pojawić - podsumowała.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić