Dowbor wyremontuje dom na wizji. Ten projekt pochłonie fortunę

10

Katarzyna Dowbor przez wiele lat jeździła po Polsce, by razem ze swoją ekipą odmieniać oblicza domów. Tymczasem okazuje się, że aktorka ma plan, by teraz zająć się... swoją nieruchomością! Wszystkim zaopiekuje się na wizji, o czym donosi "Super Express".

Dowbor wyremontuje dom na wizji. Ten projekt pochłonie fortunę
Katarzyna Dowbor (AKPA)

Katarzyna Dowbor ma za sobą mnóstwo udanych remontów. Przez wiele lat pomagała Polakom - ich domy odmieniane były w ramach programu "Nasz nowy dom".

W pewnym momencie Dowbor opuściła szeregi tej produkcji. Ta modyfikacja wywołała mnóstwo kontrowersji. Mimo oporu fanów Dowbor, dyrekcja Polsatu pozostała nieugięta.

Teraz okazuje się, że Katarzyna Dowbor planuje kolejny remont na wizji. Tym razem zajmie się własną nieruchomością!

Przez lata remontowałam domy innych, a teraz przyszedł czas, by zająć się własnym domem. Zapraszam na premierowy odcinek programu "Dowborowa od nowa!" - oznajmiła na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Czy można przedawkować suplementy?

Gwiazda pokaże, jak odmienia swoją posiadłość. W premierowym, pilotażowym odcinku dziennikarka podzieliła się kilkoma radami i wskazówkami dotyczącymi remontów. Ujawniła też, jak funkcjonuje na co dzień.

Kolejne odcinki pojawią się dopiero w marcu. Będzie można je śledzić na kanale Canal+ Domo.

Kto zapłaci za "nowy dom" Katarzyny Dowbor?

Remonty zazwyczaj pochłaniają bardzo dużo pieniędzy. Dom Kasi Dowbor jest natomiast ogromny. Odmienienie takiej posiadłości to niewątpliwie bardzo kosztowny proces.

Dodajmy, że u pani Kasi wszystko jest stylowe i wyszukane, więc nie wystarczy machnąć pędzlem z farbą, by odnowić ściany. Tu każdy element ma swoją duszę. Na renowację salonu, kuchni, biblioteki, salonu, sypialni oraz pomieszczeń gospodarczych potrzeba co najmniej miliona złotych! Na szczęście nie pójdzie z jej kieszeni! Większość materiałów zapewnią zapewne sponsorzy - pisze "Super Express".
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić