o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Ola Kowalczyk
|

Trojanowska upadła przed kamerami. Menadżer komentuje stan zdrowia artystki

11
Podziel się

Niedzielny występ Izabeli Trojanowskiej podczas Wakacyjnej trasy Dwójki w Koszalinie zakłócił upadek artystki. Jak dziś czuje się gwiazda? Niestety, skutki wypadku wciąż dają się jej we znaki.

Trojanowska upadła przed kamerami. Menadżer komentuje stan zdrowia artystki
Izabela Trojanowska wciąż odczuwa skutki feralnego wypadku (AKPA)
bEDQMrbF

Każde spotkanie z publicznością, zwłaszcza po ostatnim lockdownie, to dla artysty ogromna przyjemność. Niestety ostatniego koncertu w Koszalinie Izabela Trojanowska z pewnością nie będzie wspominać najlepiej. 66-letnia piosenkarka, która była jedną z gwiazd tegorocznej Wakacyjnej trasy Dwójki, zaliczyła na scenie fatalny upadek. Podczas pierwszego występu Trojanowska zahaczyła obcasem o dywanik, a następnie upadła do tyłu. Artystce ruszyły na pomoc tancerki, które pomogły jej wstać.

Całe zdarzenie, które rozegrało się zarówno na oczach publiczności zgromadzonej na żywo, jak i tej oglądającej koncert w TVP, wyglądało niepokojąco. Po chwili Trojanowska wróciła jednak na scenę i, jak na profesjonalistkę przystało, dokończyła swój występ. Tyle że w obuwiu sportowym.

bEDQMrbH
Zobacz także: Trojanowska o 20 latach gry w "Klanie": "Nie gniewam się jak ktoś mówi do mnie Moniko!"

Wygląda jednak na to, że fatalne skutki upadku wciąż dają się Izabeli Trojanowskiej we znaki. Choć jak ujawnił "Fakt", artystka została po zdarzeniu przebadana, a lekarz nie stwierdził poważniejszych obrażeń, gwiazda uskarża się na ból. Po koncercie z trudem zasnęła, a jak ujawnił jej menadżer, wokalistkę czeka kolejna konsultacja medyczna.

- Jedziemy do lekarza do Warszawy, Iza śpi, nie chcę jej budzić, boli ją ręka - powiedział wspomnianemu tabloidowi Marcin Miazga.
bEDQMrbN

Fani trzymają kciuki za 66-letnią artystkę. My także życzymy Izabeli Trojanowskiej szybkiego powrotu do zdrowia i występów na żywo.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDQMrci
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(11)
Tor
2 miesiące temu
To była kara za zmasakrowanie piosenki Ireny Santor
Eea
2 miesiące temu
Pesel to czysta prawda,jego nie oszukamy.Nauczmy się odpoczywać i cieszyć jesienią życia.
Pudel
2 miesiące temu
Chryst też kiedyś upadał aż w końcu go ukrzyżowali. Niech pani Iza będzie czujna
bEDQMrcj
M.M.
2 miesiące temu
Impreza była ubezpieczona? To pewnie jakieś odszkodowanie wpadnie? Chyba, że lekarz orzecznik będzie równie uparty i będzie wmawiał gwieździe, że nic jej nie jest.
Ela
2 miesiące temu
Jak na swój wiek ,trzyma się super.Uroda została.Życzę zdrowia Pani Izabelo!
Wrr
2 miesiące temu
Boże co za podłośc! UI za co kochać ludzi? Od dawna to wiem - Homo Sapiens był i jest prymitywny. Pozostaje życzyć "homusowi" tego samego - czyli wywrotki
Roman G.
2 miesiące temu
Za dużo wypiła?
Adam
2 miesiące temu
"Upadła gwiazda" nabiera innego znaczenia
Mati
2 miesiące temu
Może skończmy z występami dorosłych artystów Czasami wydaje mi się ,że w Polsce to głównie ,, geriatria festiwal of Poland,,
wybredny
2 miesiące temu
Wygląda na 80+ !
Ninka
2 miesiące temu
Sliczna Izabela
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić