aktualizacja 

"Kropka nad i" dobiegała końca. Nagle Olejnik wypaliła do Kamińskiego

58

W ostatni poniedziałek Mariusz Kamiński pojawił się w roli świadka przed parlamentarną komisją badającą aferę dotyczącą wiz. Tego samego wieczora został zaproszony do udziału w telewizyjnym programie "Kropka nad i" stacji TVN24 prowadzonym przez Monikę Olejnik. Dziennikarka jak zwykle była dość ostra, choć to nie Kamiński był jej gościem.

"Kropka nad i" dobiegała końca. Nagle Olejnik wypaliła do Kamińskiego
Monika Olejnik w "Kropce nad i" zwróciła się do Mariusza Kamińskiego (AKPA, Kadr z programu)

Monika Olejnik, uznawana za jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskich mediach, od lat budzi emocje swoim unikalnym stylem i bezpośrednimi komentarzami. Jej główne zainteresowania to polityka i... moda. I jedno, i drugie cieszy widzów jej programu telewizyjnego emitowanego w TVN24, "Kropka nad i", choć oczywiście mocne wywiady z politykami są najważniejsze.

To właśnie na antenie TVN24 67-letnia dziennikarka wykazuje się biegłością w prowadzeniu rozmów z kluczowymi politykami krajowej sceny. Często podejmuje trudne tematy i angażuje się w napięte dyskusje, podczas których nie brakuje emocji.

Podczas ostatniego odcinka "Kropki nad i" doszło do spotkania Olejnik i Pawła Kowala. Ich rozmowa zbiegła się w czasie z przesłuchaniem Mariusza Kamińskiego. Były minister spraw wewnętrznych i administracji, reprezentujący Prawo i Sprawiedliwość, pojawił się przed sejmową komisją śledczą ds. afery wizowej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Monika Olejnik punktuje Kaczyńskiego, komentuje zmiany w TVP i apeluje: "Pani Danuto, czekam na przeprosiny"

"Kropka nad i". Monika Olejnik zwróciła się do Mariusza Kamińskiego. To nie on był gościem show

Po pożegnaniu widzów i gościa programu Monika Olejnik, ku zaskoczeniu wszystkich, zaadresowała swoje słowa do Kamińskiego, zapraszając go do udziału w swoim programie, przy tym wyraźnie nawiązując do ich wcześniejszych spotkań.

Gościem "Kropki nad i" był Paweł Kowal, poseł Koalicji Obywatelskiej. Dziękuję, Monika Olejnik. A ja pana Mariusza Kamińskiego nieustannie zapraszam do "Kropki nad i". Kiedyś miał pan odwagę i przychodził... Czekam! - zakończyła dziennikarka.

Sądzicie, że Mariusz Kamiński przyjmie zaproszenie Moniki Olejnik i pojawi się w jednym z popularniejszych programów TVN24?

"Kropka nad i" - co to za program?

"Kropka nad i" to popularny program telewizyjny prowadzony przez Monikę Olejnik, dziennikarkę znaną z bezkompromisowego stylu prowadzenia wywiadów. Program, który jest emitowany na antenie TVN24, stanowi jedną z najważniejszych platform do dyskusji na tematy polityczne, społeczne i gospodarcze.

Dzięki swojemu doświadczeniu i umiejętności zadawania trudnych pytań, Olejnik, która zaprasza do swojego studia czołowych polityków, ekspertów i komentatorów, tworzy przestrzeń do rzetelnych rozmów na tematy aktualne i kluczowe dla społeczeństwa.

"Kropka nad i" - kiedy i gdzie oglądać?

Program publicystyczny "Kropka nad i" jest nadawany w TVN24 o godzinie 20:00, przez cztery dni w tygodniu, od poniedziałku do czwartku. Powtórki można oglądać w TVN24 BiS o 10:10 i 13:15 oraz na TVN24 GO.

Autor: AKG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić