"Taniec z gwiazdami". Wszystko jasne. To oni zdobyli Kryształową Kulę!

8

Za nami kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". W wielkim finale o zwycięstwo walczyły dwie pary - Jacek Jelonek i Michael Danilczuk, a także Ilona Krawczyńska z Robertem Rowińskim. Kto okazał się najlepszy?

"Taniec z gwiazdami". Wszystko jasne. To oni zdobyli Kryształową Kulę!
Ilona Krawczyńska, Robert Rowiński (AKPA, AKPA)

Emocji w trzynastym sezonie "Tańca z gwiazdami" absolutnie nie brakowało. Sporo kontrowersji wywołał między innymi Krzysztof Rutkowski. W pewnym momencie mocno zawrzało między detektywem i Iwoną Pavlović.

Widzowie przeżywali również perturbacje zdrowotne Karoliny Pisarek, ale i poczynania Wiesława Nowobilskiego. Nie brakowało głosów, że sympatyczny uczestnik nie do końca zasłużył na to, by zameldować się w półfinale. Sporo dyskutowano na temat tego awansu.

W wielkim finale Wiesia już nie było. Przepustkę do najważniejszej odsłony "Tańca z gwiazdami" uzyskały dwie pary: Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński, a także Jacek Jelonek i Michael Danilczuk.

Jest to finał marzeń, słuchajcie. Walka do samego końca będzie ekscytująca. Chyba najbardziej ze wszystkich edycji - mówiła Iwona Pavlović przy okazji finału.

"Taniec z gwiazdami". Znamy zwycięzców!

Taneczne poczynania finalistów dostarczyły mnóstwo emocji. Ostatecznie Kryształowa Kula powędrowała w ręce Ilony Krawczyńskiej i Roberta Rowińskiego. Dla influencerki to ogromne przeżycie.

Dziękujemy! Tyle jestem w stanie teraz powiedzieć, odezwę się, jak ochłonę. Co za emocje! Cooo za emocje! Dziękuję - pisała Krawczyńska na Instagramie krótko po wygraniu tanecznego show.

Kim jest Ilona Krawczyńska?

Ilona Krawczyńska urodziła się 23 września 1992 roku. Niejednokrotnie podkreślała, że łączy ją silna więź z siostrą Mileną i mamą Elżbietą.

W 2014 roku Ilona właśnie z siostrą Mileną zaczęły prowadzić bloga lifestylowego jako siostry ADiHD. Później przeniosły się na Instagrama, gdzie umocniły swoją pozycję w świecie influencerek.

Krawczyńska pochodzi z Trzemeszna. W pewnym momencie swojego życia przeprowadziła się do Łodzi. Studiowała dziennikarstwo i PR. Zanim została influencerką, próbowała swoich sil w roli modelki. Została Miss Ziemi Łódzkiej 2014, a ponadto awansowała do finału wyborów Miss Polski.

Widzowie Polsatu mogli ją bliżej poznać w styczniu 2022 roku. To za sprawą prowadzenia programu "Farma" wraz z Marceliną Zawadzką.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Już nie tylko ja! Skuteczne budowanie relacji z rówieśnikami. Zapowiedź odcinka.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić