To koniec Iwony Pavlović? Wiadomo, kto może ją zastąpić

5

Dopiero wiosną 2024 roku na antenę Polsatu powróci kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". W kuluarach mówi się, że za stołem jurorskim tym razem nie zobaczymy już Iwony Pavlović. Te informacje potwierdził "Super Express" i dotarł do informacji, kto może ją zastąpić.

To koniec Iwony Pavlović? Wiadomo, kto może ją zastąpić
To koniec Iwony Pavlović? Wiadomo kto ją zastąpi (Instagram.com, AKPA)

"Taniec z gwiazdami" jest emitowany na antenie Polsatu już niemal dekadę. To jeden z flagowych programów tej stacji. Podczas kilkunastu edycji pomógł rozwinąć kariery wielu celebrytów, a popisy znanych i lubianych co tydzień przyciągały przed ekrany telewizorów niemałą widownię.

Nadchodząca edycja "Tańca z gwiazdami" już teraz zapowiada się dość ciekawie. Duża w tym zasługa nowego dyrektora programowego Polsatu, Edwarda Miszczaka, który planuje spore zmiany w całej otoczce programu, zaczynając na studiu, a kończąc na jury.

W kuluarach od wielu tygodni podkreśla się, że najsłabszą pozycję ma Iwona Pavlović i wszystko wskazuje na to, że znana jurorka będzie musiała pożegnać się z dotychczasową pracą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Gilon została sama na drugim końcu świata i przeżyła chwile grozy: "Był ryk. Czułam bezradność"

Jak dowiedział się "Super Express", na fotelu jurora ma ją wtedy zastąpić dotychczasowa współprowadząca - Izabela Janachowska. Program nadal będzie prowadzić kultowy za życia Krzysztof Ibisz. Niepotwierdzony jest jednak dalszy udział Pauliny Sykut.

Izabela Janachowska, dawniej tancerka, a dziś prezenterka Polsatu i ekspertka branży weselnej, od pięciu lat prowadzi w telewizji programy związane ze ślubną tematyką.

Dawniej były to "W czym do ślubu" oraz "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" emitowane na antenie TVN Style, a od jesieni 2021 roku, czyli od czasu gdy Janachowska przeszła do Polsatu, tancerka prowadzi "Ślubne pogotowie" firmowane swoim nazwiskiem.

Kiedy nowa edycja "Tańca z gwiazdami"? Miszczak zabrał głos

Już wiadomo, że jesienią nie zobaczymy kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Edward Miszczak wyjaśnił, z czego wynika taka decyzja.

Potwierdzam, że program został przeniesiony na wiosnę 2024 r. "Taniec..." cały czas powstaje, robimy nową scenografię, ale nie jesteśmy jeszcze gotowi z tym projektem - powiedział w rozmowie z Plejadą.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić