Wpadka w "Milionerach". Nie znała odpowiedzi na banalne pytanie

26

Wpadka w australijskiej edycji "Milionerów". Uczestniczka odpadła przy pytaniu o gwiazdę sportu. Internauci są zaskoczeni, ponieważ Formuła 1 to popularny sport w Australii. Ich zdaniem pytanie było banalne.

Wpadka w "Milionerach". Nie znała odpowiedzi na banalne pytanie
Wpadka w "Milionerach". Nie znała odpowiedzi na banalne pytanie (Milionerzy Australia)

"Milionerzy" to program popularny na całym świecie. Pozwala uczestnikom zdobyć wielkie pieniądze. Wystarczy tylko odpowiedzieć na określoną liczbę pytań i wykazać się swoją wiedzą ogólną.

Choć zasady wydają się proste, często odpowiedź na wszystkie pytania bezbłędnie to niemałe wyzwanie dla uczestników show. Stres, kamery i publiczność w studiu nie sprzyjają okazji na zdobycie miliona. Przekonała się o tym uczestniczka australijskiej edycji "Milionerów".

Wpadka przy pytaniu o słynnego sportowca. Uczestniczka "Milionerów nie potrafiła wskazać nazwiska sportowca Formuły 1. O kogo chodziło i jak brzmiało pytanie?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kogo Hubert Urbański poprosiłby o pomoc w "Milionerach"?

Wpadka w "Milionerach". Nie znała odpowiedzi na banalne pytanie

Uczestniczka "Milionerów" usłyszała pytanie o nazwisko kierowcy F1 o imieniu Jenson. - Jak nazywa się były brytyjski mistrz Formuły 1 o imieniu Jenson? - przeczytał prowadzący.

Spośród czterech odpowiedzi: Button, Zipper, Velcro i Clasp nie potrafiła wskazać poprawnej. Zaznaczyła drugą z nich - Zipper. Poprawną jest jednak pierwsza odpowiedź - Button. Internauci nie mają litości dla kobiety, która odpadła przy pytaniu za 300 dolarów australijskich.

W Australii Formuła 1 jest bardzo popularnym sportem. Właśnie dlatego brak wiedzy zszokował widzów "Milionerów". Ich zdaniem to niemała wpadka, którą zaliczyła uczestniczka słynnego programu.

Kim jest Jenson Button? Nie każdy musi znać odpowiedź na to pytanie. Warto wyjaśnić, że jest to brytyjski kierowca wyścigowy. Zasłynął w 2009 roku jako mistrz świata Formuły 1. To także wicemistrz świata Formuły 1 z sezonu 2011.

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić