Zmiany w "M jak Miłość". Kto zniknie z serialu?

12

"M jak Miłość" to jeden z ulubionych seriali obyczajowych polskich widzów. Jest emitowany od 2000 roku i liczy sobie tysiąc kilkaset odcinków. To naturalne, że losy bohaterów różnie się rozwijają. Niektórzy przez lata znikają, a na ich miejsce pojawiają się nowi. Aktualnie widzowie mogą pożegnać się z dwiema ważnymi postaciami.

Zmiany w "M jak Miłość". Kto zniknie z serialu?
Zmiany w “M jak Miłość”. Czy Ula i Bartek znikną z serialu? (mjakmilosc.vod.tvp.pl, TVP)

"M jak miłość". Niepewne losy dwóch bohaterów

Czy z obsadą serialu "M jak Miłość" pożegnają się Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński)? Okazuje się, że ich losy mogą wisieć na włosku. Stoi przed nimi podjęcie bardzo ważnej decyzji, która zmieni ich wspólne życie. Co przygotowała dla widzów Telewizja Polska?

Odcinek 1683 sagi rodziny Mostowiaków zostanie wyemitowany 7 listopada o godz. 20:55 w TVP2, jednak spekulacje na temat dalszych losów bohaterów trwają już teraz. Jak informuje "Super Express", Ula pokaże po sobie, że jest zagubiona i zmęczona pracą ogrodniczki w firmie Tadeusza.

Przyzna się, że przy swoim mężu, który chce iść na studia, czuje się jak życiowy nieudacznik. Bohaterka ma także zatęsknić za swoją rodziną, przez co zacznie poważnie rozważać wyjazd do Australii, gdzie będzie mogła spotkać się z Natalką, za którą bardzo tęskni, oraz z Markiem i Ewą.

Jak podaje "Świat Seriali", mąż Uli Bartek zauważy apatię swojej żony i będzie chciał jej pomóc. Zaproponuje jej, by wyjechali do Australii całą rodziną. Jaką decyzję podejmie rodzina? Czy Lisieccy postanowią odejść z firmy ogrodniczej Tadeusza, którego wspólnikami byli od kilku miesięcy?

Ostateczna decyzja ma paść w 1684 odcinku "M jak miłość". "Super Express" podaje, że będzie to epizod, w którym widzowie będą musieli na dłużej pożegnać się z dwójką sympatycznych bohaterów. "Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński odejdą z obsady serialu na kilka miesięcy", przewiduje portal.

Autor: MBD
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić