Zmiany w TVP. Już podano, kto zastąpi Martę Manowską

19

Marta Manowska przeżywa dość trudny okres. Wiadomo już, że 38-latka została usunięta z programu "The Voice Senior". Oficjalna przyczyna nie została podana. Wyszło jednak na jaw, kto zastąpi Manowską.

Zmiany w TVP. Już podano, kto zastąpi Martę Manowską
Marta Manowska (AKPA)

Trochę pozmieniało się w życiu Marty Manowskiej. Do tej pory była ona ulubienicą Telewizji Polskiej. Tymczasem teraz straciła posadę w programie "The Voice Senior".

To spora niespodzianka. Wydawało się bowiem, że prezenterka cieszy się sporą sympatią i szacunkiem na telewizyjnych korytarzach. Poza tym Manowska jest raczej dobrze odbierana przez widzów.

Finalnie jednak przedstawiciele TVP uznali, że w roli gospodyni "The Voice Senior" lepiej poradzi sobie ktoś inny. Manowska nie skomentowała zwolnienia z programu. Aktualnie cieszy się urlopem, który na bieżąco relacjonuje w mediach społecznościowych.

To ona zastąpi Martę Manowską

W piątek w "Pytaniu na śniadanie" ujawniono, kto zajmie miejsce Marty Manowskiej. Okazało się, że prowadzącą 4. sezonu "The Voice Senior" została Małgorzata Tomaszewska, którą należy uznać za jedną z ulubienic Telewizji Polskiej.

Od lat pojawia się w śniadaniówce TVP. Godnym uwagi jest fakt, że ma również doświadczeniu w pełnieniu roli gospodyni podczas takich eventów jak "Wakacyjna Trasa Dwójki" czy "Sylwester marzeń z Dwójką". Poza tym prowadziła dwie edycje "The Voice of Poland". Jak zapatruje się na kolejne wyzwanie?

Będzie to wzruszająca podróż, ponieważ sama nigdy nie poznałam swoich dziadków. Miałam jedynie, lub aż jedną babcię, której zresztą dziś już też nie ma wśród nas... - powiedziała, cytowana przez Pomponik.

Oficjalne informacje przekazane przez Telewizję Polską wskazują na to, że Marta Manowska nadal będzie prowadzącą "Sanatorium Miłości". Pojawi się poza tym w dziewiątej edycji popularnego programu "Rolnik szuka żony".

Zobacz także: Gwiazdy Jacka Kurskiego. Wylansował kilka nazwisk
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić