Internauci bez litości. Kpią z 20-letniego doradcy Macierewicza

1 z 7Zaufany człowiek

Obraz
© Facebook.com | Janusz M. Kamiński

Mianowanie na doradcę szefa MON 20-letniego Edmunda Jannigera wywołało szeroką dyskusję w mediach. Kim jest ten młody chłopak?

2 z 7Kariera

Obraz
© Facebook.com

Chłopak był studentem Rutgers University School of Public Affairs and Administration. Od kiedy został zatrudniony w nowym resorcie Antoniego Macierewicza na pełen etat, musiał wziąć urlop na uczelni.

3 z 7Dorobek naukowy

Obraz
© Facebook.com | Hipsterski Maoizm

Po wpisaniu jego nazwiska w wyszukiwarkę prac naukowych Scholar można dowiedzieć się, że był współautorem pierwszej publikacji w wieku... 15 lat! To zadziwiające jakim talentem ma dysponować ten młody mężczyzna, zważywszy na fakt, że jego ówcześni rówieśnicy zwykle z trudem piszą stronicowe wypracowanie na temat "Pana Tadeusza".

4 z 7Rodzice

Obraz
© Facebook.com | Jan Wójcik

Matka Camila Krysicka Janniger i ojciec Robert Allen Schwartz są wybitnymi naukowcami i lekarzami. Pracują jako dentyści.

5 z 7Matka

Obraz
© Facebook.com | Hipsterski Maoizm

Jego matka była działaczką opozycyjną w PRL. Obecnie doradza ministrowi zdrowia Kuwejtu.

6 z 7Ojciec

Obraz
© Facebook.com | Piękni Chłopcy Prawicy

Posiada 20 tytułów honoris causa i ponad tysiąc publikacji naukowych. Niektóre z prac napisał wspólnie z... synem!

7 z 7Zaangażowanie polityczne

Obraz
© Facebook.com | Paweł Wojtaszek

Janniger od lat związany jest z polityką, a konkretnie z życiorysem politycznym Antoniego Macierewicza. Swoją przygodę zaczynał jako praktykant w biurze poselskim tego polityka. Potem został wiceszefem sztabu wyborczego PiS w okręgu piotrkowskim.

Wybrane dla Ciebie