My śmiejemy się z Rosji, a Amerykanie...

1 z 10Kanada

Obraz
© imgur.com

Według amerykańskich stereotypów Kanada to kraj, którego mieszkańcy są przesadnie uprzejmi i interesują się jedynie hokejem. Panuje tam wieczna zima, która jest tematem licznych memów. Zobaczcie, czy rzeczywiście jest się z czego śmiać.

2 z 10Przepraszam

Obraz
© imgur.com

Z tą uprzejmością to pewnie przesada, ale skoro mają nawet takie tablice rejestracyjne, to może jednak coś w tym jest?

3 z 10Schronienie

Obraz
© imgur.com

Ciekawe, po co im namioty dla królików. To też z uprzejmości?

4 z 10Selfie

Obraz
© imgur.com

Takie zdjęcia tylko tam! Jest czego zazdrościć...

5 z 10Podwieźć cię?

Obraz
© imgur.com

Co tam, że zima w pełni. Zawsze jest dobra pogoda na kabrio.

6 z 10Uczciwość

Obraz
© imgur.com

Kanada, według Amerykanów, to kraj słynący także z uczciwości. Wygląda na to, że nikt tam nie kradnie.

7 z 10Bobry

Obraz
© imgur.com

Dzika przyroda wdziera się do cywilizacji.

8 z 10Hokej

Obraz
© imgur.com

Jak na miłośników tego sportu przystało - kij musi mieć każdy.

9 z 10Tylko dwie pory roku

Obraz
© imgur.com

Amerykanie śmieją się także z tego, że w Kanadzie panuje wieczna zima. A gdy tylko zaświeci słońce, Kanadyjczycy uznają to za lato.

10 z 10Zima

Obraz
© imgur.com

A zima jest prawdziwa. Nawet parkometry trzeba przed nią chronić.

Wybrane dla Ciebie