Reakcja sieci po meczu Polska-Niemcy

1 z 14"Nie wstanę! Tak będę leżał"

Polska zremisowała z Niemcami 0:0 w drugim meczu podczas Euro 2016. Wiele osób nie kryło radości, a swoimi opiniami podzieliło się w internecie.

2 z 14Gladiator

"Dobra robota Polacy. Zdecydowanie świetny wynik" - Russel Crowe

3 z 14Setki

Brawo dla ekipy Nawałki.

4 z 14Krzyżacy

Mamy remis.

5 z 14Wtorek

Długo trzeba będzie czekać na kolejny mecz.

6 z 14Gra

Już nie tylko Niemcy wygrywają.

7 z 14Brawo my

Jest się z czego cieszyć.

8 z 14100 procent

Gdyby Milik trafił...

9 z 14Bohater

Gdyby nie Fabiański, byłoby kiepsko.

10 z 14Tomasz Hajto

Brawo dla Polaków.

11 z 14Traktat

Szkoda, że bez bramki.

12 z 14Bez bramek

Ale nikt nie ma o to żalu.

13 z 14Mało brakło

Następnym razem będą gole.

14 z 14Jakub Rzeźniczak

Czapki z głów.

Wybrane dla Ciebie