Tak imprezowali, że urwały się pod nimi dwa balkony

1 z 5Poniosło ich

Obraz
© Deputy Chief Brian J. Foley/Twitter

Ten dom miał kiedyś dwa balkony. Teraz nie ma żadnego, bo imprezowali tam studenci. Tak intensywnie, że obydwa załamały się, a ponad 30 osób zostało rannych.

Źródło zdjęć: Deputy Chief Brian J. Foley

2 z 5Blisko college'u

Obraz
© Deputy Chief Brian J. Foley/Twitter

Wszystko zdarzyło się nieopodal kampusu Trinity College w Hartford w amerykańskim stanie Connecticut. Jak widać, był też grill.

3 z 5Uciekali w popłochu

Obraz
© Deputy Chief Brian J. Foley/Twitter

Według służb większość osób została ranna nie z powodu zerwanych balkonów, ale podczas ucieczki z budynku.

4 z 5Mogło być gorzej

Obraz
© Deputy Chief Brian J. Foley/Twitter

Według burmistrza, który wydał oświadczenie w tej sprawie, to cud, że nikt nie zginął lub odniósł poważnych obrażeń.

5 z 5Alkoholu tam nie brakowało

Obraz
© Deputy Chief Brian J. Foley/Twitter

Brian J. Foley z policji w Hartford zwrócił uwagę, że impreza była naprawdę niezła - wnosi to choćby po znalezionym na miejscu trzypiętrowym piwnym ping-pongu (rodzaju gry studenckiej popularnej w USA).

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Wybrane dla Ciebie