o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
HNM
|

2-latka nagle padła na ziemię. Matka: moje dziecko uderzył duch. Wideo przeraża

26
Podziel się

To wywołało poruszenie na TikToku. Oto materiał, przedstawiający dziwne zdarzenie. Młoda kobieta, świeżo upieczona mama, twierdzi, że jej 2-letnią córeczkę, która upada na filmie, popchnął duch. Czy to właśnie dlatego upadła i złamała sobie nogę? Mama dziewczynki twierdzi, że rzekomo ma dowód. Trzeba przyznać, że film wywołuje niepokój...

2-latka nagle padła na ziemię. Matka: moje dziecko uderzył duch. Wideo przeraża
Dziecko popchnął duch? Wideo z profilu: @kelseemiller (TikTok)
bESLZZud

Wideo, które krąży po sieci, przedstawia bardzo dziwną scenę z Baltimore (USA). Widzimy tam dziecko i najprawdopodobniej jej ojca. Oboje krzątają się blisko samochodu.

Nagle ojciec odwraca się, a w tym czasie dziecko z niewyjaśnionych przyczyn nagle pada i z impetem uderza o ziemię. Ojciec odwraca się i podnosi 2-latkę, nie widząc nawet, co się stało. Zapewne pomyślał, że jego córeczka po prostu się wywróciła.

Prawda jest jednak zupełnie inna, jednak... no właśnie. Jaka? Na filmie widać, jak dziewczynka nagle wywraca się na ziemię, ale wygląda to tak, jakby coś najpierw ją uderzyło. Coś, czego nie widać na wideo.

bESLZZuf

2-latka padła na ziemię. Złamała sobie nogę. Matka obejrzała wideo i twierdzi, że to duch

Według matki dziecka za zdarzenie odpowiedzialny jest... duch.

Byliśmy dziś wieczorem na zewnątrz i się wydarzyło to. To była najdziwniejsza rzecz, jaką widziałam. Wygląda, jakby ktoś ją popchnął - mówi, mając na myśli ducha, podaje portal Parenting.
bESLZZul

Jak się później okazało, po wypadku 2-latka doznała złamania. Prześwietlenie nie dawało złudzeń - uszkodzona została kość piszczelowa i strzałkowa.

Jak podaje tiktokerka, zarówno ona, jak i jej partner po obejrzeniu wideo zaniemówili, przestraszeni. Nie wiedzieli też, jak mają wytłumaczyć córeczce, co się wtedy stało. Trzeba przyznać, że sprawa jest dziwna i albo wideo zostało spreparowane, a rodzice dobrze wiedzą, co miało miejsce w rzeczywistości, a to zostało wycięte, albo sprawa raczej nigdy nie zostanie rozwiązana i trafi na zawsze do internetowego "archiwum X".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESLZZuG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(26)
7UP!
miesiąc temu
Faktycznie Duch! , a raczej Poltergeist!! :P Tylko one są złośliwe i lubią dokuczać....://
Nick
miesiąc temu
Normalny rodzic patrzy caly czas na takiego szkraba,a skoro to tiki... to sciema szkoda dziecka
Zwodzą was
miesiąc temu
Internet jest pełen kłamstw i różnych form mistyfikacji, jakie są tylko po to, aby wywołać sensacje, na jakiej można sporo na tym świecie zarobić. Jednak to nie zmienia faktu, że "siły nadprzyrodzone" istnieją, a wie to obecnie każdy, kto się z nimi realnie zetknął, a nie brakuje takich ludzi. Oczywiście każdy umysł będzie negował istnienie siły, jakiej działania bezpośrednio i w sposób zrozumiały dla swojego umysłu nie doświadczył, bo naturalne jest, że ludzie na ogół podważają istnienie tego czego nie znają, a co związku z tym wydaje im się nie istnieć. Bóg Istnieje i istnieją też inne byty, a wśród nich są takie, jakie są wrogo nastawione do ludzi, a niestety dla ludzkości, niektóre "nadprzyrodzone byty", w jakich istnienie ludzie nie wierzą, przewyższają ich inteligencją i mocą, a wykorzystują je, aby ich zwieść, wysłużyć się nimi, a ostatecznie ich zgubić. 1 Tm 4:1-2 "Duch zaś otwarcie mówi, że w czasach ostatnich niektórzy odpadną od wiary, skłaniając się ku duchom zwodniczym i ku naukom demonów. Stanie się to przez takich, którzy obłudnie kłamią, mają własne sumienie napiętnowane."
bESLZZuH
Puotr
miesiąc temu
Zeby tylko zablysnac celebrytka wymyslila normalnie dziecko sie przewrocilo i tyle w temacie
Lekarz
miesiąc temu
Dziecko upadło, BO złamało nogę. Zbadać pod kątem wrodzonej łamliwości kości.
...
miesiąc temu
Czyli pewnie za każdym razem gdy dziecko sie przewraca, to jest to wina ducha
ONLY PIS ❤️💪
miesiąc temu
Niech żyje PIS socjalizm konserwatywny, precz z burżujami i inteligencją spekulantami, precz ze zgniłym zachodnim kapitalizmem, brawo PIS i ani kroku w tył. PO zniszczyło PGRy i hotele robotnicze, nasze kopalnie i FSO, nigdy więcej PO.
Twój nick
miesiąc temu
Robią coś przy aucie, ojciec niesie cos w wiaderku, smar, olej rozlany na parkingu i dziecko wywinelo orła.
parafianin
miesiąc temu
pozwać parafię na terenie której doszło do incydentu i złupić do gołej skóry czarodziei. pewnie kolędy nie przyjęli.
Buuuu
miesiąc temu
C.d. A i tak nie wiadomo czy by jej udostępnili bo może tajemnica "śledztwa" lub za kasę albo przez znajomości
kpina
miesiąc temu
małe dzieci często się same przewracają bo nie umieją jeszcze dobrze chodzić
Buuuuu
miesiąc temu
U nas żeby zapoznać się z nagraniem musiałaby zlozyć doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwach przez męża i już ma przesrane w systemie
Buuuuu
miesiąc temu
Tam można widocznie otrzymać nagranie z monitoringu a u nas? Tylko policja
bESLZZuz
Annuszka
miesiąc temu
Konieczne egzorcyzmy. A serio, cyfrowy fachowiec zanalizuje jak tatus z mamusia majstrowali przy obrobce filmiku...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić