Koszmar w USA. Pitbulle dobiły rannego 3-latka z Elizabeth w New Jersey

348

3-letni chłopiec wypadł z okna z trzeciego piętra swojego domu. Na podwórku zaatakowały go dwa rodzinne pitbulle. Niestety, dziecko zmarło. Psy mają zostać uśpione.

Koszmar w USA. Pitbulle dobiły rannego 3-latka z Elizabeth w New Jersey
3-latek został zaatakowany przez należące do rodziny psy (Getty Images)

Dramatyczny incydent miał miejsce w środę w Elizabeth w New Jersey. Trzyletni chłopiec zmarł po tym, jak spadł z trzeciego piętra z okna w swoim domu, a następnie został pogryziony przez dwa należącego do jego rodziny psy na podwórku.

3-latek wypadł z okna. Zaatakowały go psy

Policja przybyła do domu krótko przed 17:30, i znalazła chłopca w stanie krytycznym. Według RLS Media doznał urazu szyi od upadku i wielu ran od ugryzień psów. Został przewieziony do Regionalnego Centrum Medycznego Trinitas i zmarł w ciągu godziny.

Nie jest na razie jasne, czy bezpośrednią przyczyną śmierci były obrażenia odniesione w wyniku upadku, ataku psów, czy też kombinacji obu tych wydarzeń. Według lokalnego serwisu informacyjnego "NJ Advance Media" psy zostały zabrane przez lokalną organizację kontroli zwierząt, a urzędnicy miejscy planują je uśpić.

Jedna z sąsiadek relacjonowała "NJ Media Advance", że usłyszała huk i okrzyki: "Pomocy! Przestań! Przestań!" Wtedy przed dom miał wybiec mężczyzna, niosąc na rękach krwawiące dziecko. Inna anonimowa sąsiadka stwierdziła, że zawsze uważała te psy za agresywne. "Wszyscy się ich bali" – powiedziała.

Podwórko jest otoczone ogrodzeniem, na którym w momencie upadku znajdowały się psy, zgodnie z komunikatem prasowym Prokuratury Okręgowej Union. W sprawie nie wniesiono żadnych zarzutów karnych.

To nie pierwszy taki przypadek

To już drugi raz w tym roku trzyletni chłopiec w Central Jersey zginął w wyniku ataku psa. W marcu Aziz Ahmed zmarł, a jego matka trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami po tym, jak dwa pitbulle ich sąsiada dostały się na ich rodzinne podwórko.

Chłopiec bawił się na podwórku, kiedy dwa psy przedostały się przez płot oddzielający dwie posiadłości i rzuciły się na niego. Oba psy zostały podobno zastrzelone przez funkcjonariuszy policji na miejscu zdarzenia

Zobacz także: Zobacz: Smacznego: przepis na placuszki dyniowe
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić