aktualizacja 

38-latek zaprzyjaźnił się z ojcem ofiary. Potem zgwałcił jego córeczkę

91

Na 19 lat więzienia brytyjski sąd skazał 38-letniego Johna Millsa za wielokrotny gwałt na dwóch dziewczynkach. 27-letnia partnerka mężczyzny Tiffany Eccles usłyszała wyrok siedmiu lat pozbawienia wolności. Para miała zmuszać dzieci do oglądania stosunku seksualnego w swoim wykonaniu. Zwyrodnialcy zastraszali także dziewczynki, aby nikomu o niczym nie mówiły.

38-latek zaprzyjaźnił się z ojcem ofiary. Potem zgwałcił jego córeczkę
38-letni John Mills i 27-letnia Tiffany Eccles mieli latami molestować małe dziewczynki (Twitter)

38-latek i 27-latka zostali aresztowani w listopadzie 2021 roku. Jedna z ofiar miała opowiedzieć swojej matce, że para przez 4 lata wykorzystywała ją seksualnie. Wszystko zaczęło się, gdy dziewczynka miała zaledwie 8 lat.

John Mills miał co najmniej 5-krotnie zgwałcić swoją ofiarę. Zmuszał ją także do oglądania, jak uprawia seks ze swoją partnerką.

Brytyjczyk zgwałcił 8-latkę na tylnej kanapie auta. Wcześniej zaprzyjaźnił się z jej ojcem

38-latek został skazany na 19 lat więzienia za gwałt, napaść seksualną i nakłanianie dzieci do aktywności seksualnej. 27-letnia partnerka mężczyzny usłyszała wyrok 7 lat więzienia za akty seksualne w obecności dzieci oraz nakłanianie ich do aktywności seksualnej.

John Mills miał zaprzyjaźnić się z ojcem swojej pierwszej ofiary. Na kempingu trafił do jednego namiotu z dziewczynką. To właśnie wtedy rozpocząć miało się molestowanie seksualne.

Ofiara była zbyt przerażona, by komukolwiek powiedzieć. Następnym razem oskarżony wybrał się z pokrzywdzoną do sklepu. W drodze powrotnej zgwałcił ośmiolatkę na tylnym siedzeniu samochodu – opisał prokurator Jon Close.

Zwabili dziewczynkę do domu. Tam kazali jej oglądać swój stosunek

Druga ofiara miała zgłosić się do nauczycielki, gdy usłyszała o aresztowaniu 38-latka i 27-latki. Pokrzywdzona złożyła zeznania, w których wyjawiła, że para zmuszała ją do oglądania aktów seksualnych w swoim wykonaniu. Została także zgwałcona w mieszkaniu Millsa i Eccles.

Sprawa wywołała ogromne oburzenie na Wyspach. Po ogłoszeniu wyroku na sądowej rozległy gromkie brawa. Krewni ofiar zaczęli wykrzykiwać, iż mają nadzieję, że para zwyrodnialców "zgnije w więzieniu".

Obejrzyj także: Dramatyczna historia Katarzyny. To tylko "zabawa w dorosłych"

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić